Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety ale 59 stron to troszke sporo aby całość przeglądac i można by zrobić jakiś porządek z tym :biggrin:

a tak wracając do tematu poszukuje jakiegoś service manuala do dr 125 roczniki koło 97r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale 59 stron to troszke sporo aby całość przeglądac i można by zrobić jakiś porządek z tym :)

a tak wracając do tematu poszukuje jakiegoś service manuala do dr 125 roczniki koło 97r.

 

 

 

 

Porządek-MOSUE-zrobił już dawno-trzeba tylko poszukac....

A to są Jego zbiory(MOSUE-go) nie moje.......

http://www.mosue.neostrada.pl/manual.htm

WIĘC najpierw szukajcie tu-a jak nie ma to się denerwujcie-i pytajcie ......... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa siedzialem caly weekend zeby zrobic ten spis to jeszcze ku*wa mało...ja nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak czy poprostu nie oplaca sie ludziom pomagac z racji tego ze nie maja checi wlozyc swojej pracy w to zeby cos znalezc co jest podane na tacy ;/

Edytowane przez Mosue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za wyczerpująca odpowiedz :) a jak byście nie zauważyli niema na spisie dr125 i myślałem moze że ktoś na tych 59 stronach coś dopisał ciekawego, a wam tylko obrażanie ludzi w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jest taki magiczny guzik "szukaj", jesli nie umiesz z niego skorzystac to idz koprem handlowac na bazar. Poswiecam na te wrzucanie serwisowek okolo 3 godzin dziennie, pisze do mnie okolo 20 osob co wieczor...zaczynam sie zastanawiac po co ja trace czas na to skoro co niektorym sie nie chce nawet tematu przeszukac ;/

Jestem juz tym wszystkim zmeczony ;/

 

Kawasaki ZX6 R 00-02 Service Manual ENG http://www.megaupload.com/pl/?d=884W3MXQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie wiem poco tracisz czas skoro jestes zmęczony już tym wszystkim to daj se spokój

a swoją droga przycisku szukaj użyłem juz nie raz ale ty chyba nie :icon_eek: bo nigdzie nie ma serwisowki do DR 125 SE z 97r.

a ten link to dla mnie wkleiłeś ??

Edytowane przez mr-z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie wiem poco tracisz czas skoro jestes zmęczony już tym wszystkim to daj se spokój

a swoją droga przycisku szukaj użyłem juz nie raz ale ty chyba nie bo nigdzie nie ma serwisowki do DR 125 SE z 97r.

a ten link to dla mnie wkleiłeś ??

Link moze i byc dla Ciebie ale chcial go ktos inny. Co do opcji szukaj to bylo zobaczyc czy jest cos takiego w moim temacie, zreszta napisane jest zeby nie prosic w temacie bo sie jebnik robi ale widze ze Ty wolisz mnie obrazac zamiast poczytac. A co do Twojej wypowiedzi to widze ze masz w dupie ze sa ludzie ktorzy potrzebuja pomocy i umieja sie zachowac jak czlowiek zapytac pogadac itd na gg czy maila a nie z butami wpierd**c sie na forum.

Potrzebuję manuala do Hondy CBX 650E z 1983r. znalazło by się?

Tobie tez nie chcialo sie szukac ;/ ? nie mam czegos takiego na liscie a ni nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...