Skocz do zawartości

garaż na Mokotowie!


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc.

Poszukuję miejsca postojowego na swoje moto; najlepiej garaż, parking podziemny czy po prostu jakiś skrawek osłoniętego podłoża. Może ktos z okolicy (jak w temacie - Dolny Mokotów) zgodziłby się przygarnąć do siebie mój sprzęt? Albo chociaż podajcie proszę, znane Wam miejsca, gdzie można byłoby parkować. Oczywiście kwestia kosztów jest do ustalenia.

Nie uśmiecha mi się trzymać motocykla pod chmurką :P Ktoś kiedyś na forum polecał wstawić na balkon... hmmm ale na 3-cie piętro byłoby ciężko :D

 

Dzięki

Maryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ale na 3-cie piętro byłoby ciężko

 

da rade ;) korbowód sie na 8sme piętro dragiem wbijł :mrgreen: fakt, że klatke ma szeroką :P ale na trzeźwo by tego nie zrobił :mrgreen: ( tak mówi :P )

ja swoim trampkiem też na chate wjechalem, 2 piętro w blokowiskach na ursynowie, dobrze ze to nie moje mieszkanie było :P ale imprezki mają swoje prawa 8)

 

co do garazu to ja mam ale na białołęce :mrgreen:

troche poźno zaczynasz szukać stajni marcysiu :lol: zima w pełni :D ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zima w pełni czyli moto musi gdzieś spędzić swój zmiowy sen ;) A szukać zaczęłam dopiero w grudniu ze względu, że mnie przez pół roku nie było w kraju - zarabiałam na sprzęt. A teraz ostatecznie jak mogę kupić to nie mam gdzie trzymać! Porażka :D

 

Poza tym już mi się tu kroiła piękna miejscówka koło domu (w bloku obok mają podziemny garaż), ale nici z tego. Długie pertraktacje z panią z administracji zakończyły się niepowodzeniem. Baba boi się, że zniszczę i okradnę samochody mieszkańców, a może i coś gorszego. ;) Więc po wielu próbach i różnych argumentach, dałam spokój.

 

Gratuluję zdobycia tak wysokich szczytów!! OOsme piętro? dragiem? 8O 8O Trudno uwierzyć, ale 2-gie w nowym budownictwie to też coś! Może powinniście się zastanowić nad wspólnym zdobyciem jakiegoś górskiego szczytu? Nie mówię od razu o Evereście czy Kilimandżaro, ale taki Elbrusik na Kaukazie moglibyście zaliczyć :lol: Tylko pamiętaj o zimowych oponach :P

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie (już wkrótce) ;)

Mar©yś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mar©yś!!! :mrgreen:

 

Ja mogę przygarnąć motorek i Ciebie :mrgreen: bo mam dużo miejsca ale nie na Mokotowie (chyba że umnie w pracy - "prawie" na Mokotowie ;) - jak moja kierowniczka się zgodzi ;) )

 

Co do tego 8 piętra to mój znajomy składał Junaka od zera na 1 piętrze (taki fanatyk:D )swojego domu przez zimę i na wiosnę jak go złożył to chciał zjechać przez balkon po deskach na działkę ale nie znalazł do tego chętnych a sam w ostatniej chwili zrezygnował bo chyba nie chciał pozostawić po sobie trwałych śladów na podwórku :buttrock:.W ostateczności musiał pobawić się w rozkładanie i składanie poczciwego Junaka od zera. (próbowaliśmy znieść go z chłopakami po schodach ale żadnym sposobem nie wyrabialiśmy się na zakręcie po schodach (chyba za szybko braliśmy ten zakręt :mrgreen: ).

 

A tak na serio to poszukam czegoś na Mokotowie w poniedziałek (gdyż teraz jestem na urlopie :) ) i jak coś znajdę to dam Ci znać co gdzie i za ile.

 

Ja swojego GSXa trzymam chwilowo u tego w/w mojego znajomego (ale na parterze) a na wiosenkę sprowadzam go do siebie do domku i będę go trzymał w domku na parterze bo mam jeszcze nie do końca wyszykowaną chałupkę - o ile moi starzy się zgodzą bo jak nie to będę nocował po pubach i u koleżanek :mrgreen:

 

Pozdrawiam !!! :mrgreen:

 

Ps.Idziemy łeb w łeb jak te konie na wyścigu w liczbie "Przebiegu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...