Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie?


melon19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro zobaczyłem aukcje z takim czymś http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81034974 .

Sama istota tego skutera/motocykla jest dość intrygująca ale wiadomo co o tym będą myśleli inni motocykliści. Moim zdaniem jest to ciekawy sprzęt ale nie zaryzykowałbym kupienia czegoś takiego - kolejny chiński wynalazek. A wy co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm automat i przeniesienie napędu poprzez pas ciekawa propozycja a chińczycy robią coraz lepsze sprzety.W tym konkretnym modelu nie pasuje mi automatyczna skrzynia ot wizualnie dopracowany motorek jak za ta kase,ładna stylizacja to tak na 1 rzut oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie są podobne azjatyckie '250'tki... jak ktoś nie lubi mieszać biegami /są tacy :roll: / i nie słuchać swoich wydechów /są tacy :roll: :?: / to może się skusi na moto z odtwarzaczem MP3 w cenie 13.000 zł. Poza tym moto nie wygląda najgorzej /tzn nie odstaje od innych azjatów/, a na pewno jest ładniejszy od Hyosunga 650...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu.

Ja osobiscie nie jestem za takimi "hybrydami" . Bo ni to skuter, ni to chopperek. Nie bardzo wiem dla kogo on miałby być przeznaczony. Bo ktoś kochający się w skuterach nie kupi czegos takiego, tak samo gość jeżdżacy na chopperach. Jeśli ktoś ma już prawo jazdy to po jaką cholere mu automat, a jak nie ma to i tak pojemność 250ccm dyskwalifikuje ten sprzet jako motorower. No wiec po co..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wild w stosunku co do tych motocykli a wlasciwie ich podrob fajnie pieknie ale dla mnie to nie to. rynek docelowy dla takich firm zdecydowanie jest inny niz wielkiej 4. tak jak dla podrob orginalnych ubran, kupuje sie pare razy a nie raz a na dlugo moze malo trafne porownanie ale chodzi o zasade.... jak moja prababka mowi jak jestes biedny to kupuj najlepsze rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...