Skocz do zawartości

JAKIE MOTO W POLA I NIE TYLKO????


Rekomendowane odpowiedzi

wiekszosci przypadkow klienci zaczynaja remont, dowiaduja sie jaki koszt naprawy i konczy sie na tym ze wymienia tloka za 170zl , w takiej 125 i pisza ze po remoncie, jezeli chodzi o DR 350 to trzeba sprawdzic walek rozrzadu czesto sie zaciera , jak jest przytarty i glosno chodzi to sobie odpusc bo sa spore koszty naprawy, ale jk jest sprzet technicznie zadbany to motocykl jest super mozna go niezle podrasowac za niewielka kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Twoj poprzednik poleca nawet simka na tor. Tak jest prawda, ze jechac na tor mozna kazdym moto, ale jaki jest tego sens?? Pozatym RX to motocykl przygotowany fabrycznie pod rejstracje. Wiem ze kierunkowskazy mozna zdiac, lusterko odkrecic itd, ale z samoego tego faktu bym sie zastanowil czy go na tor zabrac. Mialem Ape Tuareg na silniku rotaxa- o ile jest dosc mocny, tak samo szybko sie grzeje :? Nie wyobrazam sobie tego silnika na torze.........., no chyba z jakas naprawde spokojna jazda.

P.S Sam sie zastanawiaelm nad kupnem tego RXa ;), ale chyba wole poczekac na EXC ;)

 

Ciekawe co ty miałeś za silnik ;) Jestem przekonany, że nigdy nie jechałeś dobrym RXem a tym bardziej na torze. Dodatkowo dla twojej wiadomości RX ma dwie chłodnice, które bardzo dobrze chłodzą i nigdy nie udało mi się przegrzać silnika.

Jeśli chcesz za te pieniądze kupić dobrego EXC to będziesz chyba musiał poczekać aż będą pełnoletnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystkie motory wystawiane na ałkcjach są po kapitalce  

Tak to jest z oszustwem ;) .Kiedyś ktos na forum napisał że powinno być w kategori"sprzedaj przedmiot"->motoryzacja->motocykle ,opcja na zaznaczenie silnik po kapitalce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ty miałeś za silnik  :D  Jestem przekonany, że nigdy nie jechałeś dobrym RXem a tym bardziej na torze. Dodatkowo dla twojej wiadomości RX ma dwie chłodnice, które bardzo dobrze chłodzą i nigdy nie udało mi się przegrzać silnika.

Jeśli chcesz za te pieniądze kupić dobrego EXC to będziesz chyba musiał poczekać aż będą pełnoletnie  ;)

- Po pierwsze to Apa zarowno Tuareg jak i RX ma 1 chlodnica ktora sklada sie z 2 czesci. Bylo nie bylo to nie sa dwie oddzielne chlodnice- sa polaczone i nie pracuja niezaleznie od siebie

- Po drugie mlabo musisz jezdzic jak nigdy RXem na torze silnika nie przegrzales. W Apie Tuareg mialem wskazke temp wody i po kilku skokach na zwirowni temp ponad 100;) Jak uzywasz non stop biegow 1,2,3 (a tak raczej jest na torze) to szybko temp idzie w gore

- Po trzecie to za 8kz (jakie ok moge przeznaczyc na moto) to moge miec np. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81860984- jak widzisz moto mlodsze od tego RXa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Po pierwsze to Apa zarowno Tuareg jak i RX ma 1 chlodnica ktora sklada  sie z 2 czesci. Bylo nie bylo to nie sa dwie oddzielne chlodnice- sa polaczone i nie pracuja niezaleznie od siebie  

- Po drugie mlabo musisz jezdzic jak nigdy RXem na torze silnika nie przegrzales. W Apie Tuareg mialem wskazke temp wody i po kilku skokach na zwirowni temp ponad 100;) Jak uzywasz non stop biegow 1,2,3 (a tak raczej jest na torze) to szybko temp idzie w gore  

- Po trzecie to za 8kz (jakie ok moge przeznaczyc na moto) to moge miec np. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81860984- jak widzisz moto mlodsze od tego RXa

 

Akurtat ten KTM z linku nie wygląda zbyt zdrowo :D więc to nie najlepszy przykład. Jak mówiłem nie jestem zadwodowcem, ale RXa nie oszczędzałem na torze i nie wmówisz mi że po kilku podjazdach się przegrzeje bo tak nie jest!!! Nie namawiam cię do kupna tego ani innego konkretnego RXa, stwierdzam jednak że jak dla (nawet bardziej zaawansowanego) amatora świetnie nadaje się na tor.

Nie wklejaj mi farmazonów że się nie nadaje, bo mniej nadaje się na ulicę . A za 8 tysięcy to kupisz RXa z 98 roku i zarejestrowanego, bo ten z ogłoszenia to wcale nie rewelacja cenowa.

Co do temperatury, jeśli w miarę szybko jedziesz to motocykl się chłodzi, no chyba że śmigasz na pełnych obrotach na 1 i drugim biegu po 30 km/h. Ja przynajmniej staram się tak nie robić ;)

Oczywiście bez urazy, tylko zanim coś powiesz to sprawdź to osobiście a nie się domyślaj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tematu, nie chce mi sie z Toba klucic. Ja nie zrozumie jak mozna wziac RXa na tor, a Ty nie zrozumiesz jak mozna go na tor nie wziac. Wiem za za 8kz moge miec dobrego RXa ale wole dac 2kz wiecej i miec EXC.

Co do temperatury, jeśli w miarę szybko jedziesz to motocykl się chłodzi, no chyba że śmigasz na pełnych obrotach na 1 i drugim biegu po 30 km/h. Ja przynajmniej staram się tak nie robić

To jak Ty smigasz na torze?? podaj na jakich biegrach i ja jaka przyblizona predkoscia.

Napisalem o przegrzaniu silnika bo moto z takim samym silnikiem sie przegrzewalo na zwirowni po kilku skokach ;)

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 09:30 ]

Moje moto sie przegrzewalo wiec pisze z wlasnego doswiadczenia, a nie z domyslow :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tematu, nie chce mi sie z Toba klucic. Ja nie zrozumie jak mozna wziac RXa na tor, a Ty nie zrozumiesz jak mozna go na tor nie wziac. Wiem za za 8kz moge miec dobrego RXa ale wole dac 2kz wiecej i miec EXC.  
Co do temperatury, jeśli w miarę szybko jedziesz to motocykl się chłodzi, no chyba że śmigasz na pełnych obrotach na 1 i drugim biegu po 30 km/h. Ja przynajmniej staram się tak nie robić  

To jak Ty smigasz na torze?? podaj na jakich biegrach i ja jaka przyblizona predkoscia.

Napisalem o przegrzaniu silnika bo moto z takim samym silnikiem sie przegrzewalo na zwirowni po kilku skokach ;)

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 09:30 ]

Moje moto sie przegrzewalo wiec pisze z wlasnego doswiadczenia, a nie z domyslow :!:

 

Również nie chcę się sprzeczać więc to mój ostatni post w tej sprawie :D

Któregoś razu byłem RXem na torze z moim kolegą (również amatorem więc nie było super ostrego katowania ale zawsze...) i jeździliśmy na zmianę ponad godzinę bez przerwy. Jeden koleś odpoczywał, drugi jeździł a motor cały czas śmigał. Temperatura powietrza była ponad 25 stopni i jakoś motor nie wykazywał oznak przegrzania, nie słabł, płyn w chłodnicy nie gotował się ani nic podobnego.

Więc albo jesteśmy takimi cieniasami że nie możemy zagrzać motoru, albo on wcale tak szybko się nie przegrzewa.

Pozdrawiam i życzę zakupu idealnego motocykla, nie ironicznie tylko szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto_boY napisał:

jak na tor motor to ta oferte zobacz jeszcze...  

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83427517

 

Doloży 300z i ma mojego bylego 20002

 

Jakbym miał sprzedaną już CRke to biore byłą pomarańcze Strzałka,oddaje do zakłada żeby nałożyli nowy nikasil,do tego nowy tłok i masz moto za 8000zł i przynajmniej wiesz na czym jeździsz(czyt.silnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:  

Doloży 300z i ma mojego bylego 20002  

 

no tak, ale nie kazdy wie ze za tyle sprzedajesz/sprzedales swojego. A cos wybrac trzeba, bo sezon sie zbliza Very Happy

 

Ja nie sprzedaje. Tylko koleś który zamienił sie ze mną na klxa.

Tu sa foty i namiar jakby ktoś był zainteresowany http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77764943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...