Skocz do zawartości

PODKARPACIE- terminy zlotow 2006


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej ludu, piszcie( jak wiecie i na 100% pewne) kiedy i gdzie bedzie jakis wiekszy zlot w woj. podkarpackim. bo u mnie kolo jaroslawia to radawa, ktora zleciala juz na psy:( nie komentuje ostatniego zlotu, bo az zal. na sezon moja maszyna ma zamiar wyjechac :twisted:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje napewno bedzie zlot w jasle tudziez w okolicach organizowany chyba prez Brotherhood of South ... imprza ponoc niezla. niemialem okazji w niej niestety uczestniczyc. wjazd na zlot na caly weekend z noclegiem miejscem na moto i takimi tam rok temu 50-60 zl ... kiedy ? niemam pojecia.

 

aha no i w cenie atrakcje typu koncerty i takie tam ... chyba 2 lata z rzedu KSU bylo

 

niewiem czy w okolicach frysztaka niebedzie zlotu militarnego ( w tym roku byl ) ponoc organizowany 2 razy w roku. gdzies na wakacjach i w zimie nic wiecej niewiem...

 

Gosko :> ja tu szukam motocyklistow z podkarpacia a ty sie chowasz :> nawet temat specjalny zalozylem ale widze ze malo widoczny jest :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Janowie Lubelskim (choć to już Lubelszczyzna) co roku jest ciekawa impreza, termin to... lato

 

 

a tak w ogóle to naum sie na pamięć:

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021...21,2879518.html

 

i często sprawdzaj, kto wie jakie histerie przeżyjesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jaśle odbywa się zlot im. Hubala organizowany przez Brothers Of The South jakoś w maju chyba. Byłem w tamtym roku i nie żałuję. Impreza bardzo fajna, koncerty super (m.in. KSU), ciekawe miejsce (stadion sportowy). Było kilka niedociągnięć, ale można im wybaczyć, z racji, że był to dopiero 3 zlot. Wjazd z tego co pamiętam 35 zł.

Na początku lipca jest też zlot organizowany przez SRMC w Lesku. Nie byłem, ale podobno całkiem przyjemnie. W tym roku się tam wybieram. Tutaj masz różne fotorelacje z tych zlotów: http://www.steelrosesmcpoland.pl/

Poza tym tak jak napisał okrutny śledź tamten kalendarz, bo niedługo będą się pojawiać nowe terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e mateusz :> wracales moze w nocy i zatrzymales sie z towarzyszami na stacji "ENERGOPAL" ? i zzagadnela was wesola grupka miejscowych ? :>

 

Nie, nie wracałem w nocy. Byliśmy tam cały weekend. Wtedy jeszcze jeździłem białą Hondą CG 125. Troche jeździliśmy po Jaśle. Fajne miasteczko :) Na poczętku błądziliśmy chyba z godzinę z powodu kiepskiego oznakowania. Pytaliśmy się miejscowych o stadion Hubala, to wszyscy kierowali nas na ten stadion w centrum. Dopiero gdzieś ktoś nam wyjaśnił gdzie jest ten właściwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest stosunkowo na uboczu ten stadion. Nie wiem czy to jeszcze Jasło czy nie :lol: Wiem, że zlot był im. Hubala, a wydaje mi się , że stadion też, ale głowy sobie nie dam uciąć. A Ty czym tam byłeś? Czasem nie jechałeś paradą do centrum z moim kumplem na niebieskiej Yamaszce XS 400? Bo poznaliśmy właśnie kolesia co jeździ Jawą 350 i jechał z nami w paradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie ja :) ja wtedy bylem piechtolotem ... jawa na pleckach lezala bo cos w niej dzwonilo a ja tu i tam zwiedzalem okolice zlotowiska z browarkiem w reku i niestety na tym sie skonczylo bo znajomy pokpil sprawe i niezalatwil wejsciowek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hej ludu' date=' piszcie( jak wiecie i na 100% pewne) kiedy i gdzie bedzie jakis wiekszy zlot w woj. podkarpackim. bo u mnie kolo jaroslawia to radawa, ktora zleciala juz na psy:( nie komentuje ostatniego zlotu, bo az zal. na sezon moja maszyna ma zamiar wyjechac :twisted:

 

Goska[/quote']

 

Gośka, dowiedziałem sie że w czerwcu odbędzie sie lubelski rajd pojazdów zabytkowych, napewno sie wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...