Skocz do zawartości

gs 500 zdławiony?


Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie nie zgadzam bo moj jest zdlawiony prawdopodobnie na gaznikach GS95r i z gorki jechalem prawie 180km/h licznikowe. (GS z owiewkami)

 

Taa ,z pewnoscią jechales z górki tylko jakiej :?:

Pionowej czy spadleś z jakiejś przepasci ,odblokowany gs500 ma ciezko osiagnąć taką predkośc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie moj gs jedzie v-max 190km/h fakt mam zmieniona koncówke wydechu i założony stożek, jest to predkosc licznikowa tyle mi pokazal licznik wiadomo ze liczniki kłamia :/ , gdy odebralem z salonu moto to po dotarciu ( jeszcze nie zmienialem wydechu i nie mialem zalozonego stozka) to jechal 180 ( tez oczywiscie predkosc licznikowa )

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie moj gs jedzie v-max 190km/h fakt mam zmieniona koncówke wydechu i założony stożek' date=' jest to predkosc licznikowa tyle mi pokazal licznik wiadomo ze liczniki kłamia :/ , gdy odebralem z salonu moto to po dotarciu ( jeszcze nie zmienialem wydechu i nie mialem zalozonego stozka) to jechal 180 ( tez oczywiscie predkosc licznikowa )[/quote']

Ale prędkości te nie sią dla gs-a prędkościami normalnymi... jedynie na autostradzie (czasem też na zwykłej drodze :) ), gdzie jest odpowiednia długa prosta można się tak rozpędzić, jednak jazda dłużej z taką prędkością jest jak dla mnie naprawdę uciążliwa :| A jeżeli popatrzyć na spalanie w granicach 7, 8 l/100 km to jest ono niezbyt ekonomiczne :)

Ja swojego też rozkulałam do 180 km/h, jednak zajęło mi to trochę czasu i była to nieróna walka...

 

a ja sie nie zgadzam bo moj jest zdlawiony prawdopodobnie na gaznikach GS95r i z gorki jechalem prawie 180km/h licznikowe. (GS z owiewkami)

To znaczy, że w papierach masz napisane, że moto jest zblokowane, a tak naprawdę zapewne śmigasz na otwartym modelu 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek cb500 - z taka predkoscia jade na 3 pasmowej drodze z sosnowca do katowic i kazdemu kto nie wierzy jestem w stanie to udowodnic !!! A gorka wcale nie jest pionowa , ma pare stopni spadku ale nie jest to jakas przepasc , trzeba dodac ze prosta jest dosc dluga - a mowimy tutaj o predkosci max chwilowej a nie na calej trasie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jezu, ale po co pilowac GSa na 12tys. obr??? Komus tu odbilo???

Biedne GSki...

Biegne Wam doniesc, ze GS maksymalna moc osiaga przy 9200 obrotach, a maksymalny moment duzo nizej (7800obr), wiec krecenie go powyzej 9,5-10 tys. obr kompletnie mija sie z celem!

Chyba, ze tym celem jest zarzniecie silnika.

 

Pzdr

 

PS

Czerwone pole tez jest namalowane nie dla picu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz jasna że na autostradzie tyle jechałem Astarte

No myśle' date=' że nie szalejesz tak na zwykłych ulicach :P :lol: i tak jak ja nie przekaraczasz ograniczeń w i poza miastem :twisted:

 

pzdr @starte[/quote']

 

no a jak :):) jak napisane 20km/h to tyle jade ;) ;) ;) :lol:

pzdr Jaro

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 14[/i:] ][/size:]

aha ZBYHU ja nie kręce mojego gs do czerwonego pola do 12tys tylko mowie ze potrafi na 1 i 2 biegu do 12 dojsc bez problemu a tak normalnie to nigdy do czerwonego pola nie dojerzdzam :) ;)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...