Skocz do zawartości

Jakies zloty w KALISZU ,ewentualnie w okolicy !?


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, :D

Interesują mnie jakieś zloty w Kaliszu :!: , jeszcze pare lat temu ktos organizowal zloty w naszym kochanym mieście, a teraz co :!: :?:

Gdzie siem podzialy te dobre czasy :?: ,gdzie organizatorzy :?:

Przecież kalisz ma rejony w których by można zrobić jakiś zlot, noi przecież bardzo piękne okolice do okola,które też świetnie nadają siem na zlocik!!!!

Trzeba zorganizować zlot i przywrócić godność Kaliszowi :!: Apeluje do forumowiczów żeby sie tym zainteresowali moim tematem, może ktoś wie kto kiedyś organizowal u nas zloty i może ten organizator w nadchodzącym sezonie znowu by coś zkonstruowal :lol: , bylo by extra,myśle że zjechalo by sie wiele maszyn i poznalo by sie wielu ludzi, co w następstwie moglo by doprowadzić do utworzenia jakiegoś klubu :!: 8)

pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z godnością Kalisza różnie bywa różnie. Przyznaje, że brakuje wam zlotów, tym bardziej biorąc pod uwagę wielkośc i jakiś tam prestiż miasta. Mozecie liczyc tylko na Ostrów (choc tam na zlocie nigdy nie byłam) i na Krotoszyn - atmosfera świetna, lokalizacja też, choć stanowczo za mało miejsca! Nad czym ubolewam

Z roku na rok coraz wiekszy procent stanowia ścigacze... Mimo, ze oficjalny tytuł zlotu dotyczy weteranów i motocykli cięższego kalibru :):):)

 

[ Dopisane: 14-01-2006, 12:41 ]

Noi jeszcze jeden mankament - trzeba czekać aż do lipca

No ale moze dlatego tak chwale, ze sama jestem z Krotoszyna i mam sentyment do tych zlotów...

Pozdrawiam

 

P.S. Zawsze pozostaje choćby Poznań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zlot w Turku tak koło połowy kwietnia...

Jak będe coś więcej wiedział to dam znać:)

 

No z godnością Kalisza różnie bywa różnie. Przyznaje' date=' że brakuje wam zlotów, tym bardziej biorąc pod uwagę wielkośc i jakiś tam prestiż miasta. Mozecie liczyc tylko na Ostrów[/quote']

To fakt.. Brakuje zlotów w Kaliszu... A co do tego w Ostrowie, to naprawde dobra zabawa.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim :lol:

Ciesze sie że napisaliście posty w moim temacie... :lol:

Pisalem ten temat z nadzieją że może ktoś zrobi coś, aby taki zlot w Kaliszu sie odbył :roll: Może kiedyś to nastąpi, a może kiedyś założe z kumplami klub i sami zrobimy jakiś zlot..ale to tylko marzenia.. :mrgreen:

A co do zlotów po za Kaliszem to w sezonie 2005 byłem we Wrześni, Maniowie i Krotoszynie, wszystkie imprezy były naprawde hardcorowe :) ale najlepiej bawiłem się na zlocie w twoim mieście "Snakebite84", czyli w Krotoszynie :lol: może muzyka tam nie była za dobra, ale naprzeciwko zlotu macie fajny klub w którym też sie dobrze bawilem... :laughing: więc pozdro Krotoszyn :)

A co do zlotu w Ostrowie to znacie możę dokładną datę :?: :?: Bo chetnie bym odwiedzil ten zlot w nadchodzącym sezonie :P

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :) ja już kojarze ten zlot w Ostrowie, mielismy jechac z kumplami na ten zlot, ale jak sie dowiedzielismy szczegułów to zrezygnowaliśmy.... :!:

O ile pamietam, to żeby wjechać na ten zlot tzreba bylo mieć motocykl pojemności powyżej 1000cm,tak jak powiedzial "Mariusz", jak również trzeba bylo miec kupe kasy na wstęp...

Podobno jedyną atrakcją tego zlotu byla przejażdżka do Gołuchowa i nocleg w hotelu....KOMEDIA :!: jeszcze nie spotkalem imprezy motocyklowej z tak burżujskimi zasadami :!: Chętnie skomentowalbym tegp który zorganizował ten zlot "moto-turystów" za te ich zasady, ale --bez komentarza.........pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jedyną atrakcją tego zlotu byla przejażdżka do Gołuchowa i nocleg w hotelu....KOMEDIA Exclamation jeszcze nie spotkalem imprezy motocyklowej z tak burżujskimi zasadami Exclamation Chętnie skomentowalbym tegp który zorganizował ten zlot "moto-turystów" za te ich zasady' date=' ale --bez komentarza.........pozdrawiam Laughing[/quote']

Jak ktoś mieszka w pobliżu to pewnie że Gołuchów to żadna atrakcja :)

Poza tym skąd wiesz co się w tym hotelu działo :) Może była taaaaaka biba :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja osobiscie ,może z racji wieku staram sie nie kometowac negatywnie zlotów poniewaz wiem ile trzeba wysiłku żeby cos zorganizowac ,tym bardziej widac jak ciężko zebrac ludzi a co dopiero się z nimi porozumiec ,aczkolwiek.[na pralce]każdy ze zlotów jest szkoła dla przyszłych organizatorów .NASÓWA się pytanie o zloty jakie mają byc czy ogólne ,czy tylko dla wybranych ,tak samo jak kluby ,stoważyszenia itp.czy krąg zamknięty jak np MC. czy może zbieranina wszystkich motocykli powiedzmy od wsk do harleya ale ze wspólną pasja motocyklizmu .OCZYWISCIE kluby zamknięte dla mas tez maja wspólną pasje tyle tylko że raczej mało w nich jest młodziezy z tej naszej szarej polskiej biednej rzeczywistosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :lol:

Ja tu nie chcialem obrażać nikogo kto byl na tym zlocie w ostrowie, może i w hotelu była dobra biba....nie zaprzeczam..poprostu jestem przyzwyczajony do zlotów ogólnych, które są w plenerze, a spi się w namiocie :!: takie zloty moim zdaniem są najlepsze bo każdy może tam wjechac niezleznie od tego jaki ma motocykl (komarka czy walgirie!), a po za tym na taką impreżę stać chyba każdego, a na taki zlot ze spaniem w hotelu to chyba nie wjeżdżają ludzie o zarobkach 600zl na miesiąc :!:

wiec kwestie zlotu mototurystów zostawiam dla ludzi z kasą i ciezkimi maszynami :mrgreen: pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie troche! Każdy indywidualnie wybiera zloty, w których chce uczestniczyć. A jeśli nawet ktoś zorganizował burżujski, to przynajmniej miał ludzi na podobnym poziomie. <przyjemność vs. kasa>

Ja własnie kupiłam sobie nowy kask i w pełni wyposazona czekam na jakiś zlot. Nieważne gdzie - wszędzie można dojechać, choć nie ukrywam, ze najbardziej podpasowały by mi w okolicach Poznania lub Krotosz... ok - Kalisza.

pozdr. :D:);):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey "snakebite84 : " nikt tu nie marudzi :lol: poprostu każdy mówi co myśli - przecież o to właśnie chodzi nie :?: :mrgreen: nie mówmy juz o tym zlocie Mototurystów, niech pokój będzie z nimi :lol:

Fajnie że kupiłaś se nowy kask, ja też musze to zrobić ale ja to taki bym chciał - "made in Hitler", he he

Ja juz narazie na zlot w Kaliszu zbytnio nie licze, a co do Krotoszyna to niedawno skontaktowałem sie z jedną Krotoszynianką (bardzo dobra znajoma z zeszlego roku ;) ), i tak jakoś gorąco czekam na ten zlocik ;)

POZDRO ;)

 

[ Dopisane: 28-01-2006, 00:31 ]

ej ludzie co tak nagle cisza grobowa nastała...udzielajcie sie!!! Obywatele!! Dawajcie rade bo cały temut diabli wezmą.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...