Skocz do zawartości

alarm z odpalaniem na pilot?


Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwili to by sie dopiero gdybys zostawil na biegu....

 

 

Ano to jest ryzyko... Lepiej przed zabawą upewnić się, że można się bawić :buttrock: Ale to nie znaczy, że nie można się pobawić :crossy:

Naturalne zabezpieczenie mają te modele, w ktorych na biegu nie odpalisz.

Odpalanie na odległość mogą sobie odpuścić ci, którzy mają moto, w którym trzeba wcisnąć dźwignię sprzęgła przy odpalaniu.

pzdr

 

albo nie odpala jeśli ma wyjętą stopkę, jak NSR 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ok' date=' Dominik a mozesz podac jaki do dokladnie alarm jest(producent,typ)? Mysle na czyms takim. PAwel bedzie mi manetki grzane zakladal, wiec przy okazji moglbym sie skusic na alarm.[/quote']

 

chichio jako przykład może posłużyć ten: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80687090

 

Niemniej pamiętaj, że praktycznie wszystkie te noname'y z allegro to to samo. Różnice są w kształcie i kolorze pilota może. I ceny spadły, ja kupowałem coś za 150 zł od użytkownika o wdzięcznym nicku bocian5000.

 

Już pisałem na forum - alarm który kupiłem 2 razy się popsuł, zanim dobrze został założony. Za każdym razem bocian5000 wymieniał. Za 3 razem wszystko działało jak należy. Z tego co słyszałem, byłem pierwszym przypadkiem, który miał takiego pecha. Sporo osób z forum z tego co zauważyłem ma takie śmieszne alarmy i działają im już od długiego czasu.

 

Taki alarm to nie ukrywajmty, żaden high-end. Przed dzieciakami jednak uchroni, przed dresami, którzy chcą sobie zdjęcia porobić tudzież przed matkami sadzającymi bachory na motocyklach.

 

Na złodzieja i przyspawanie do latarni nic nie da, więc nie łudźmy się, że ten alarm coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...