Skocz do zawartości

Kawasaki LTD kupić czy nie?


Gość Lukass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Jestem zainteresowany tym oto motocyklem:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=7859618

 

Cenia dla mnie odpowiada, z wyglądu jest raczej kiepski, potrzeba polerki i podobnych...

 

Dzwoniłem do człowieka i oto co sie dowiedziałem:

motocykl ma oryginalny przebieg, jest bezwypadkowy, posiada komplet dokumentów, sprowadzony z Belgii, po drugim właścicielu, pas zębaty jeszcze na troche wystarczy, choć już go słychać, silnik pracuje bez problemów, lecz niewiadomo czy nie bierze oleju i co i na ile żyżyte, bo człowiek który go sprzedaje przejechał sie ze 2 kilometry, moto długo stało i nie jest wizualnie najpiękniejaszy, opony raczej kiepskie, troche drobnych zadrapań ma, lekko podrdzewiały, nie wiadomo jak główka ramy, bo nie sprawdzał, przód jest prosty no i to chyba tyle. Ogólnie zachwalał. Aha no i jeszcze w cenie moze być transport do stolicy.

 

Cena mnie troche zastanawia, bo jest naprawde tanio, myśle, że to za wygląd optyczny.

Prosze Was o zdanie, czy jechać i zobaczyć, czy sie nie napalać tak, czy warto? Niestety nie posiadam auta, wiec jestem skazany na pociag :notworthy:

Może ktoś z Was mieszka w pobliżu i mógłby go obejrzeć, powiedzieć mi co i jak, oczywiście zapłacę!

 

Pozdrawiam!

 

Hej,tamten link nie działa, niewiem czemu

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80200627 - ten powinien.

 

[ Dopisane: 05-01-2006, 14:20 ]

Kledzy, powiedzcie choć jakieś małe zdanie od siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie chopperow ale sprobuje sie conieco wypowiedziec. Cena jest taka niska bo jak mowisz moto ma slaby stan wizualny ale wazny jest rowniez rok produkcji ... 1987. A skoro przy silniku nie bylo nic robione to zawsze moze sie cos zepsuc.... :-) Ale jesli moto byl sprowadzony z zagranicy to pewnie jeszcze pochodzi troche bo tam motorkow tak nie katuja jak tutaj w Polsce (wiem bo sie o tym juz raz przekonalem przy kupnie).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jak zawsze „oryginalny” – 34 tyś km przez 19 lat, czyli niecałe 2 tyś km rocznie – trochę mało. W 60 tyś km bym prędzej uwierzył.

Z wyglądu widać, że był dość mocno eksploatowany aczkolwiek mógł wyglądać znacznie gorzej.

 

Sprzęt jest chyba nie rejestrowany w Polsce – czyli koszt rejestracji około 1000zł

 

Nie był chyba zbyt często garażowany i większość życia spędził pod chmurką – wyblakłe plastiki osprzętu kierownicy, koło zbiornika, na chłodnicy i pod tylnim błotnikiem.

 

Zaskakujący jest przy tym stan lakieru – przy tych plastikach zachował się bardzo dobrze aż za dobrze – nawet nie ma rys przy korku wlewu paliwa – może niedawno lakierowany?

 

Ciekawe jak się ma silnik? Czy bierze olej, czy nie grzechocze?

 

Ile masz kilometrów do tego kolesia?

 

dopisane:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79653876

 

wersja USA lub GB (licznik w milach)

Wizualny stan jak na mój gust bardzo ładny

Różnica w cenie 800zł – dużo i nie dużo wszystko zależy od tego ile tak na prawde trzeba włożyć kasy w te motocykle.

33400km przebiegu (też podejrzanie mało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. moto w tym wieku to wielka niewiadoma. Cena jest atrakcyjna pod warunkiem że moto było rejestrowane. Na wszelki wypadek wez kogos kto zna sie na silnikach ,tak bezpieczniej .Ja równiez brałem moto w podobnym wieku i jak dotąd chodzi wzorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...