Skocz do zawartości

manual do YZF 750R wersja 4HN ma ktoś może????????????


Rekomendowane odpowiedzi

No to czesc panowie.

Linka wam niedam bo niemam ale kupilem kiedys ksiazke do tej bryki tyle ze po niemiecku bleeeeeeeeeee

MOze moge wam jakos pomoc?? dajcie znac ale od razu mowie ze nie czesto jestem w sieci bo mam lacze modemowe bleee2

pozdrawiam

PS Jak wasze maszynki sie sprawują?? Ja tez mam YZF 750R jak ja dopieszcze to bedzie git!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak sie sklada ze rozkladalem juz ten silnik kilka razy do czesci pierwszych i niestety musze cie zasmucic bo lancuszek ten napedzany jest bezposrednio walem i trzeba caly silnik rozbierac, co do tego to jestem pewny na 90% ale musze zajrzec do ksiazki serwisowej a niemam jej niestety przy sobie, bede wiedzial na 100% w przyszlym tygodniu

PS

u mnie tez cos halasowalo i padly panewki... kupilem drugi silnik i tez halasuje ale bardziej jestem sklonny oskarzyc o to koszyk sprzegla ktory zamiezam wymienic bo panewki juz dawno by padly po uzywaniu tak dlugim z reszta (10mcy)

jaki to halas?? mozesz opisac?? u mnie jes go slychac tylko na niskich obrotach ok 1500-2500 RPM na wyzszych zanika i stad wiem ze to napewno nie panewki... glos to taki jakby wlasnie jakis lancuch...

kurde szkoda ze niemam RENTGENA w oczach...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hałas właśnie jest na wolnych obrotach a na nieco wyższych zanika. ewidentnie kosz sprzęgła hałasuje bo to slysze wyrażnie ale rozebrałem sprzęgło i wsztsko jest git a mój kumpel który pracuje jako mechanik motocyklowy mówi żeby się tym nie przejmować bo on już nigdy nie będzie chodził jak nówka. wymienił mi łańcuch rozrządu i jest tylko troche cieszej ale mówi że wszystko jest ok i żeby olać te dziwne źwięki więc tak chyba zrobie, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

po wciśnięciu sprzęgła hałas trochę cichnie ale to jeszcze nie to i dalej coś tam jest do pupy, a bez owiewek jeździ się całkiem fajnie ale przy 240 trochę wieje i po dłuższej trasce z dobrą średnią bolą barki trochę no i trzeba się mocno trzymać.

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli cichnie to można to olac

 

dziki napisz czy oryginalne linki i przewody wystarczą a na długość

do zastosowania górnej kierownicy

 

Zbyszek jak sie pożądnie wysypiesz to street sie sam zrobi

ja narazie jeszcze chce z owiewkami polatać ale górna kierownica

mnie interesuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! otóż mój yzf to nie jest jakiś kozacki street,a jego zdjecie możecie zobaczyć na stronie w moim profilu. To raczej moto bez owiewek niż street hehe. a czy normalne linki i przewody stykną to niewiem bo już kupiłem go z oplotami i półką abm, ale jeśli chcesz to może pomyśleć nad zamianą jakąś z moja dopłatą oczywiście.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...