Skocz do zawartości

MTX ZA 500zl


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie strzalku powiedz mi jak to jest DT i MtX Chlodzone cieczą ;]I do MTx na alegro sa Tylko 4 szlify a do DT 8 przynajmniej takie tloki:PChyba ze te tloki wkladaja co sa na alegro do dt to wkladaja do powietrza i cieczy jedne i te same:PGosc mowi ze DT 80 Chlodzona cieczą ma 8 szlifow a kur..wa mtx4?? Sie pytam jakim cudem jak to nie aluminiowy cylinder i jak by tam 8 szlifow bylo to jakie to chlodzenie by mialo?? Jak to jest??2 sprawa slyszalem ze MtX jest wiele szybsza ;) A Wcale gozej sie nie zbiera i ma dosyc sporo cięzszy wał??Jak coś wiesz stralku to napisz z gory dziex

 

[ Dopisane: 02-01-2006, 22:45 ]

tak pelna no i 20km Ale to jest kutasek;]Raz czytalem na Alegro Ze ekhekh,,Sprzedam yamahe dTlc2 Oznaczenia Lc2 jest to specjalne oznaczenia (chodzi ze wzmocniony silnik :() te modele dysponowaly mocą 20 km:]" wszystko znajdziesz jak chcesz;] :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie strzalku powiedz mi jak to jest DT i MtX Chlodzone cieczą ;]I do MTx na alegro sa Tylko 4 szlify a do DT 8 przynajmniej takie tloki:PChyba ze te tloki wkladaja co sa na alegro do dt to wkladaja do powietrza i cieczy jedne i te same:PGosc mowi ze DT 80 Chlodzona cieczą ma 8 szlifow a kur..wa mtx4?? Sie pytam jakim cudem jak to nie aluminiowy cylinder i jak by tam 8 szlifow bylo to jakie to chlodzenie by mialo?? Jak to jest??2 sprawa slyszalem ze MtX jest wiele szybsza Razz A Wcale gozej sie nie zbiera i ma dosyc sporo cięzszy wał??Jak coś wiesz stralku to napisz z gory dziex

 

Szczerze to nie wiem ile jeszt szlifów W MTX i DT - niezagłebiałem sie w to. Wiem Tylko tyle, że miałem MTX 80 RR czyli HD08 z kwadratowym śiwatłem i stopkami dla pasażera przy ramie. Miałem tez DT 80 lc2. Oba motocykle w pełni odblokowane i po tunningu i mTX lepiej sie zbierał do tego było czuć, że jest lżejszy.

Jak jezdżą orginlane motocykle bez przeróbek to zabrdzo ni ewiem bo tylko raz takim Dt jechałem i było niefajnie. Co Do MTX to normlanym nie jechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Jesteś żeśki i owocowy bo w jawie 350Ts jest jeszcze normalnie na klin :( A TA SEnda TEz miala na klin stozek to wiadomo chyba nikt nie daje na sam klin :P A nie Co TY Dt Jest taka fajna jak pisza na allegro niektore patafiany sa 98r Lc2 :P To chyba ty masz taką i skladales ją z dziadkiem w garazu:PCo do walka to prawda chyba chociaz ktoś juz pisal ze wyciągnol go i nie zyskal nic wiecej jak odkrecanie sie śrubek i bialej gorączki po godzinie jazdy z drgawkami na czele:P:P ;)

 

[ Dopisane: 02-01-2006, 22:56 ]

No wlasnie tez jechalem Dt i bylo niemilo:PStrasznie duze, ciezkie jak na 80 i nie czuc tak mocy:PSie zobaczy jeszce w ekspleatacji jak to jezdzi;]Nie mam zamiaru zostawic jej na standardzie:DA co tam mozna zrobic??Zabardzo to nie ma co;]Skrzynia wstepnego sprezania ciasna(Jak dziewica ;) ) dziur na korki nima,Kanalow zabardzo nieposzerze(nawt nie proboje),Jedynie gaznik wiekszy i wydech lepszy chyba co nie?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Zabardzo to nie ma co;]Skrzynia wstepnego sprezania ciasna(Jak dziewica Very Happy ) dziur na korki nima,Kanalow zabardzo nieposzerze(nawt nie proboje),Jedynie gaznik wiekszy i wydech lepszy chyba co nie?? Confused

 

Ja miałem większy gaźnik 21mm, skorugowane kanały, wyciągniety wałek, zmienionywydech i filtr powietrza. Gdzieś sa opisane moje przeróbki tutaj na 4um. Teraz dokładnie nie pamietam co i jak dokładnie było robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Jesteś żeśki i owocowy bo w jawie 350Ts jest jeszcze normalnie na klin A TA SEnda TEz miala na klin stozek to wiadomo chyba nikt nie daje na sam klin

Wydaje mi sie ze mowisz o zebatce na wal, a nie o tej ktora nachodzi na walek zdawczy (tej przenoszacej naped na tylne kolo) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
no tak sie akurat popatrz sie dopiero teraz zajazyleś??  CAly czas mowie o nwetrzu silnika  

 

[ Dopisane: 03-01-2006, 19:48 ]  

na tym walku na zebatce juz na kolo zeby byl klin to jeszcze nie widzialem w zadnym moto  ale to tylko sczegol

No a to jest loluś własnie zębatka zdawcza :) (Ta od lancucha)

 

EDIT: sorki ze dopiero teraz odpisuje, ale wczesniej nie widziałem Twojego posta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........................................No Coments............I co Widziales kiedyś tą zebatke na klin tak w jakim kolwiek moto??:]

 

[ Dopisane: 27-01-2006, 22:45 ]

No nie wiem mi sie wydaje ze mialy na wielofrez :) ale glowy sobie uciąc nie dam;]Tam jest za dzua moc i za duze przelozenie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...