Skocz do zawartości

Moze jakis zlocik w okolicach Bielska-Bialej lub Cieszyna ??


COLIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Invaders w wapiennicy koło B-B

miłe miejsce i ciekawy klimacik,fajne konkursiki a dla mocno zgrzanych jeziorko i wokoło las mm...

Wapienica to jest dzielnica Bielska :P (ale wybaczam motomanka, bo to rzeczywiście prawie wieś :( )

Byłam kilka razy i jak dla mnie impra OK :twisted:

 

ps. przeszukaj COLIO archwium... jest tam kilka filmików z tego zlotu (dokładniej parada)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ps. przeszukaj COLIO archwium... jest tam kilka filmików z tego zlotu (dokładniej parada)

a gdzie moge znalezc to archiwum ? bo szukam i szukam a tu nic nie znajduje.... PROSZE o pomoc !!!

pozdrawiam

Archiwum - to są posty napisane kiedyś' date=' jeżeli wejdziesz w jakąś zakładkę np. Zloty, imprezy, przejażdżki i przesuniesz się wstecz z tematami to będziesz już w archiwum ;)

 

Ale specjalnie dla ciebie odnalazłam w archiwum :buttrock: tematy o zlocie w Wapienicy:

zakończenie sezonu 2005: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=34408

 

Był jeszcze temat o zakończeniu sezonu 2004 (także z filmem), jednak zauważyłam, że niestety porządki na forum dotknęły także tego tematu :P no cóż... trudno co zrobić :|

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Invaders w wapiennicy koło B-B

miłe miejsce i ciekawy klimacik' date='fajne konkursiki a dla mocno zgrzanych jeziorko i wokoło las mm...[/quote']

 

Manka z tego co pamietam to Invareds robili zlot w Czechowicach za Gliwicacmi a nie na Wapiennicy?.. No chyba ze robia tam w tym sezonie?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte nie zapominaj ze Shreki wywalił pół forum więc nie zdziwcie się jak nei znajdziecie tematów którer kiedys były "na czasie"

No niestety... takie życie :|

Raz na wozie, raz pod wozem :P (albo lepiej: raz na moto, raz bez moto)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale specjalnie dla ciebie odnalazłam w archiwum :buttrock: tematy o zlocie w Wapienicy:

zakończenie sezonu 2005: http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=34408

 

Fajny filmik w tamtym wątku :lapagora:

Może kiedyś dożyje takiej kawalkady sprzętów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...