Skocz do zawartości

Przyszla pora na potwora! -Moj nowy sprzet :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje ! Najlepsze moto jakie mogles kupic :D

Yamaha :P

A co do spalania to sie tak nie ciesz :)

Bo jak rozmawialem z ludzmi co maja yzf'y to mowia ze tez palą ladnie :)

Nie robisz mieszanki ale olej wymieniasz co 1000 km, tak samo regulujesz zawory.

Wiec mowienie ze taniej jest utrzymac 4t mija sie z prawda ;)

są to mniej wiecej podobne koszty

 

Niech ci sluzy jak najlepiej :D

 

A co do odpalania, poprostu musisz wyczuć to.

Ja u siebie pierwszego dnia jak mi motor w terenie zgasł 20 minut odpalalem :D

teraz jeden kop i jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz dzwigienke dekompresatora to odpalanie nie powinno stawarzac problemów :P

-ciagniesz dzwigienke tak aby miala luz potem delikatnie i powoli kpoiesz kickstarter tak aby odskoczyla dzwigienka wtedy kopiesz ile fabryka dala

-jak odpalasz zimnego to ustaw ssanie na najwiekszej pozycji i kickstarter najpierw delikatnie(bez dekempresatora) sprobój kopnac powoli, powinies wtedy wyczuc charakterystyczny przeskok walu, po tym zaiegu tez odpala sie lzej(oczywiscie ssanie nie ma nic do tego)

jak kupiles moto to chyba ktos ci pokzal jak uzywac dekompresetora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobry rok trzeba zaplacic przynajmniej 7tys zł. Spalanie o wiele wieszke + olej do mieszanki >30zł litr  Przy tylu godzinach ile chce wyjezdzic w sezonie tlok musial bym zmieniac przynajmniej 2x. A tak doplacilem 3tys zł i mam niedymiacego pieknego 4t

Z tym olejem to wcale tak kolorowo nie jest bo w yz250f przeciez co 1000km warto wymienic a prawie 2litry wchodza takze wychodzi podobnie :mrgreen:

 

Sprzeta gratuluje naprawde! Fajna maszyna! Szkoda ze nie ma czegos z tej klasy ze starszych rocznikow, bo wtedy moze bym sie pokusil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fik554 napisał:  

mialem okazje zaliczyc rundke na KX125 oraz Exc450 wiec wiedzialem dokladnie co to znaczy jazda na 4T

 

KX 125 to nie 4T tak jak piszesz.

 

Heheh :P Mialem tutaj na mysli roznice miedzy kx125-2t a exc450-4t :D

A ogolniej poprostu sposob oddawania mocy w 4t :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloelo Dzieki za wszystkie rady co do odpalania  

Zaraz zmykam do garazu troche pokopac  

Nie smiejcie sie ze mnie ale naprawde mam duzy problem z odpaleniem    

 

Mam nadzieje ze dzisiaj sie uda

Wybacz ale cos musi byc nie tak... BArtka WR'ke chyba za drugim razem odpalilem i reszta " palacych" ( :( ) podobnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen wypas to rozrusznik w motocyklu, się nie dziwię tobię zapalając motocykl na kopniak można czasami się umęczyć, rozrusznik to jest to. Po dłuższym postoju moto zapala za 5 lub 10 podejściem... a jeszcze jak się stopa ześlizgnie lub odbije w piszczel to już wcale ciekawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...