Skocz do zawartości

Aerograf kasku - uwaga obrzydliwie się chwalę :P


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Oba kaski nadają się na pułkę ! A nie do jazdy

 

A co ma malowanie do jazdy??

 

W  pierwszym kasku nie podobają mi się zbyt mroczne kolory

 

Taki miał być :D Kolorowy to mam Suomy. Po co mi dwa krzykliwe kaski, jak mogę mieć jeden kolorowy jak cholinka a drugi zupełnie inny.

 

Poza tym, jak będę na zawodach to będę miał pewność, że nikt takiego kasku jak ja nie ma, a to już na starcie przewaga nad rywalami ( :P żartuję).

 

Oczywiście do prawdziwego enduro takie malowanie to pomyłka, tzn szkoda tych pieniędzy wydanych.

 

Ej no ale dlaczego? Nie rozumiem... Kupa zawodników w enduro jeździ w kaskach malowanych pod siebie (czasem to kwestia sponsorów, czasem własnego widzimisię). Kaski fabryczne malowanie są seryjnie na wzór znanych zawodników. Aerograf jest tak zrobiony i zabezpieczony klarem, że trzeba by je*nąć kaskiem z całej sily w asfalt, żeby mu coś się stało. Skąd więc to stwierdzenie, że "do prawdziwego enduro takie malowanie to pomyłka"??

 

Miałem mnóstwo kasków w życiu, ale jeszcze nie słyszałem, żeby jakiś z nich przez malowanie "do prawdziwego enduro" się nie nadawał! A co do pieniędzy - jedni chodzą do kasyna, inni malują kask aerografem - ot cała różnica w podejściu do życia!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...