Skocz do zawartości

Problem z Yamaha DT 125 1990


Soku11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co sie z nim stalo ze on nie dzialal a chodzi ale zgasnac mogl albo od tego ze nie dalem gazu bo jak pisalem linke trzeba jakos wyregulowac albo po prostu przy redukcji ten bolczyk od nozki mogl sie juz wlaczyc i wyczuwalo tak jakbym jechal z otwarta nozka i buuuuuuuuuuuu :roll:

 

Jesli chodzi o to przegrzanie to dziekuje wszystkim za rady :D Mimo to nie mam pojecia czemu wczesniej nie chcial zapalic. Bo teraz jest wszystko tak jak bylo wczesniej. Wody wlalem i nie wyciekala. Tylko moze odrobine slabszy jest ale to sie jeszcze upewnie bo dzisiaj pojezdze troche jak snieg przestanie padac (wczoraj w nocy moto nawet sie nie zdazyl zagrzac bo bylo baaaaaaaardzo zimno i moze dlatego mial troche mniej).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czytac wszystkiego :P

ale wiem co było - do układu chłodzenia w dt nie wlejesz całego płynu za jednym razem :D zalej tyle , ile wejdzie, odpal silnik, niech troche popracuje (pompa wody "przepchnie ciecz" w dalszą czesc układu i dopiero wtedy dolewasz reszte :D zrób ze 2 -3 takie dolewki w ciagu 5 minut i na bank bedzie dobrze

z tego co pamietam to wchodzi 1,1 litra (cyba masz na korku na chłodnicy napisane)

 

aaa i wody uzywa sie do mycia rąk i dupy a nie do chłodzenia silnika :? do tego służą płyny do chłodnic :!: koszt niewielki a silnik masz bezpieczny, szczególnie teraz zimą :roll:

 

te problemy z odpaleniami to pewnie ten "bolec" od stopki i linka gazu czyli brak wolnych obrotów

 

ps. któs tam cos pytał o termostat i czujnik temperatury - w dt 125 oba "ustrojstwa" są na głowicy :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady!! Sprobuje tak zrobic. Dzisiaj troche pojezdzilem i zobaczylem ze temperatura dochodzi co najwyzej do polowy przy ostrzejszej jezdzie ale tez i spada na prostych. Nie wiem czy tak powinno byc gdyz jest zima?? Ale najwazniejsze ze sie da jezdzic.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...