Skocz do zawartości

Tez sie pochwale


bekriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam :D

61KM to ma Diversion a ten stary model ma więcej KM
dokładnie to poprzednia XJ-ota była oferowana w wersjach 50/66KM osiąganych przy 9500/10 000 obr/min. i cieszyła się sporym uznaniem wśród użytkowników 8)

był taki czas kiedy strasznie się jarałem na GPZ550 i właśnie na taką XJ-tke :D

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje cos takiego jak manual po polsku' date=' czym mam se dac spokój i przestac szukac :?:[/quote']

a masz w innym jezyku??? np angielskim?

 

 

odblokowana ma 72KM. Zdlawione byly 66 50 i chyba 34. Moja ma w briefie wpisane 66 ale kto wie ktos ja oddlawil czega sprawdzic nie moge.

 

Cena to 3800 do rejestracji Tarcze hamulcowe jak nowki, opony spokojnie 2 sezony, zebatka tylnia jeszcze jedne sezon nie wiem jak zdawcza. synchronizacji nie potrzebuje bo silnik pracowal rowniutko i bez problemu. Luzy zaworowe tez raczej ok choc slcyhac cos w silniku ale moze to byc ponoc lancuch alternatora. W kazdym razie za ta cene to jest dobrze. Widzilem sporo ogloszen z wyzszymi cenani nawet za starsze roczniki.

 

Poki co musze rozwiazac problem ktory powstal po transporcie tzn nie chce mi zapalic a przed wyjazdem od wlasciciela zaskoczyla momentalnie mimo mrozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz w innym jezyku??? np angielskim?

taa mam w jezyku angielskim ale to mi duzo nie daje poniewaz jestem kiepski z ang a tam jest duzo technicznych terminów.

I moja tez przestała zapalac :D ale mam nadzieje ze to wina kranika albo jakieś niesczelnosci bo iskra jest a paliwa nie widac ( dodam ze w baku jest :P ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz w innym jezyku??? np angielskim?

taa mam w jezyku angielskim ale to mi duzo nie daje poniewaz jestem kiepski z ang a tam jest duzo technicznych terminów.

I moja tez przestała zapalac :D ale mam nadzieje ze to wina kranika albo jakieś niesczelnosci bo iskra jest a paliwa nie widac ( dodam ze w baku jest :P ) :D

 

mozesz mi wyslac na [email protected] tego manuala???

 

A moja zapalila :D:):P:):D ale juz jej nie bede meczyl. Wyciagne akumulator' date=' zmienie olej i filtr oleju, zmienie dla penowsci swiece na nowe i bedzie gitara :']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

odblokowana ma 72KM. Zdlawione byly 66 50 i chyba 34. Moja ma w briefie wpisane 66 ale kto wie ktos ja oddlawil czega sprawdzic nie moge.
moje niedopatrzenie :oops: żeczywiście jest wersja o mocy 72KM, natomiast najsłabsza wersja ma 27KM

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...