Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu masz okres czy szczerze masz to w dupie ?

 

Dobrze wiedzieć jaką się ma ekipe...

Ani jedno ani drugie... Wiadomo, że raźniej w pełnym składzie Pasteura, lecz nie znaczy to tego, że jak jednego nie ma to reszta nie przyjeżdza... Więc nie bulwersuj się PGR-ku, to nie było osobiste :mrgreen:

Po raz pierwszy w temacie i stad moje podziekowanie dla kolegow z Wrocka ze juz mnie zapisali Smile Chetnie wybiore sie na slynnego Rybola

Zawsze można na nas liczyć... zawsze :mrgreen:

Zorganizujmy walki w kisielu Twisted Evil , aby stężenie antypatii trochę zmalało Buttrock

Droga koleżanko... co będe ściemniał... Pało :mrgreen: ale Ty robisz ten kisiel... w 10 garnkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizujmy walki w kisielu :twisted: , aby stężenie antypatii trochę zmalało:buttrock:

Droga koleżanko... co będe ściemniał... Pało :mrgreen: ale Ty robisz ten kisiel... w 10 garnkach :mrgreen:

Ostatnio budyń przypaliłam :twisted: ale spoko, nie mówię, że się nie da, spróbować zawsze można :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun !! w kwietniu to każdy termin jest dobry :evil: .... ja musze w tym roku wypic podwójną dawke alkoholu bo ostatnio na suchego ryja musialem byc 8O ... a co do Ciebie PGR --> to hu**ia że Cie nie bedzie :? nie będzie z kim deszczu igieł sosnowych robić :buttrock: ;) :evil:

 

POZDRO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnęłam w temat odnośnie terminu i się okazuje, że większości pasuje 22-23 kwiecień, no i w sumie dobrze - tradycja :mrgreen:

Szkoda, że nie wszyscy będą mogli :buttrock: ale niestety takie jest życie, nie wszędzie możemy być :? .

Ja i Prot na 100% jesteśmy choć pewnie z różnych stron Polski się zjedziemy na to szaleństwo. Mam nadzieję, że ktoś z Wrocka to będzie wyruszał bo sama to chyba nie za bardzo chciałabym jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnęłam w temat odnośnie terminu i się okazuje, że większości pasuje 22-23 kwiecień, no i w sumie dobrze - tradycja :mrgreen:  

Szkoda, że nie wszyscy będą mogli ;)  ale niestety takie jest życie, nie wszędzie możemy być :? .  

Ja i Prot na 100% jesteśmy choć pewnie z różnych stron Polski się zjedziemy na to szaleństwo. Mam nadzieję, że ktoś z Wrocka to będzie wyruszał bo sama to chyba nie za bardzo chciałabym jechać :evil:

Rybnika opuścić nie zamierzam, jednak istnieje zawsze jakiś wypadek losowy, który mi to uniemożliwi, więc ja na 99% jadę :twisted:

 

A o towarzystwo się Kasiu nie martw, bo jeżeli z Wrocka nikt nie pojedzie to przecież zjeby z Bogatyni zawsze na wrocławiaków na autostradzie czekają i pifko popijają 8) , więc siła kilku motocykli z landów południowo-zachodnich będzie napewno :buttrock:

 

ps. a ty to lepiej prawko załatwiaj... na egzamin zapisana??

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteurkowicze tez przeca z wrocka wyruszaja no i reszta zjebow na fajerach i innych hornetopodobnych zlomach wiec ekipa bedzie dosc pokazna i nie masz sie co Kasiu martwic o brak towarzystwa :buttrock: Jeszcze ino 1,5 miecha i zas trzeba bedzie lacia spalic... po wczesniejszym rozgrzaniu ;) :arrow: :twisted:

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a ty to lepiej prawko załatwiaj... na egzamin zapisana??

Widzisz Astarte, zakochałas się :mrgreen: w imprezach pijackich przestałaś uczestniczyć to nie wiesz, że pierwszy etap mam za sobą, teoria zdana - 0 błędów :buttrock: , teraz praktyczny 04-04, cholera trochę późno ale skoro jedzie większa ekipa to bez prawka śmignę :roll:

Pesteurkowicze tez przeca z wrocka wyruszaja no i reszta zjebow na fajerach i innych hornetopodobnych zlomach wiec ekipa bedzie dosc pokazna i nie masz sie co Kasiu martwic o brak towarzystwa

Nie wiem dlaczego ale mi się zdawało, że każdy z Was to ze swoich rejonów rusza, ale teraz to bez znaczenia, dobrze, że jedzie większa ekipa to w razie czego ja tam cichutko w środeczku pojadę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a ty to lepiej prawko załatwiaj... na egzamin zapisana??

Widzisz Astarte, zakochałas się :mrgreen: w imprezach pijackich przestałaś uczestniczyć to nie wiesz, że pierwszy etap mam za sobą, teoria zdana - 0 błędów ;) , teraz praktyczny 04-04, cholera trochę późno ale skoro jedzie większa ekipa to bez prawka śmignę :roll:

 

No gratuluję... to dziś wypiję cobyś za pierwszym też jazdy zdała :P

 

Pesteurkowicze tez przeca z wrocka wyruszaja no i reszta zjebow na fajerach i innych hornetopodobnych zlomach wiec ekipa bedzie dosc pokazna i nie masz sie co Kasiu martwic o brak towarzystwa

Nie wiem dlaczego ale mi się zdawało, że każdy z Was to ze swoich rejonów rusza, ale teraz to bez znaczenia, dobrze, że jedzie większa ekipa to w razie czego ja tam cichutko w środeczku pojadę :mrgreen:

No i to mi się podobna :twisted: ino hardcore

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś z Wrocka to będzie wyruszał bo sama to chyba nie za bardzo chciałabym jechać Wink

 

siemanko

jasne że przez wrocek bedziemy śmigać

na orlenie na wylotówce będziemy z krasnalem kolo 10 chiba

jeżeli nie tam to napewno na śniadanie zatrzymamy sie jakies 3 km dalej na parkingu

pzdr broda ;) :P :P :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...