Skocz do zawartości

Zegary R1


arcioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie,troche wyrozumialości

Na wyrozumiałość to jest miejsce w przedszkolu i szkolnej świetlicy, a dział 'Mechanika" ma być kopalnią rzeczowej informacji, a nie pokładami spamu i próby udowodnienia wszystkim, że 'coś się wie'.

 

A tak w ogóle to zluzuj poślady - święta są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, smiesz twierdzić, ze w tej aprilce którą masz w avatarze też masz napęd obrotomierza linką :?: :mrgreen:

 

Qrde dobre :D :D

 

Linka rulez :D

 

[ Dopisane: Niedziela Grudzień 25, 2005 2:52 pm ]

A TAk BTW Jakby ktoś miał tanio oczywiście 8) Do popchnięcia zegary od R1 04-05 to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, smiesz twierdzić, ze w tej aprilce którą masz w avatarze też masz napęd obrotomierza linką  

Linką,linka z silnika idzie do obrotomierza.Sam montowalem to wiem.W silniku mam plastikową zębatkę,która nadaje ruch lince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką samą opcje. Raz obrotka działała, a raz nie. Moja rada jest taka jak innych, tzn. najpierw sprawdz kostki przy zegarach, mozesz podgiąć blaszki, moze jakieś WD40, następnie zegary od kolegi (z 2001 moga byc takie same, bo gruntowna zmiane R1 przesla w 03/04). Jesli tamte dzialaja, to zanim kupisz nowe lub pujdziesz do speca (namiar na takiego moge podesłać na priv) rozkrec i i sprawdz styki w samych zegarach. U mnie np. obrotka do obudowy zegarów (na której sa ściezki) przykręcona jest trzema srubami, które jednoczesnie łaczą samą obrotke ze sciezkami. Jedna sruba, to masa, druga +, a trzecia impulsator. U mnie wystarczyło wykręcic obrotke, oczyscic sruby, gwinty (8 lat i wibracje) robią swoje. U mnie oczysczenie i lekkie zgniecenie gniazd z gwintami, w ktore wchodza sruby pomogło i od tamtej pory nie mam problemów. Jesli u Ciebie rozwiązane jest to inaczej lub taki zabieg nic nie pomoze wtedy jedz do tego speca. Spoko koles, bo jesli nie naprawi, to nie bierze kasy (niby normalne, ale...). Jak gosc nie pomoze, to trzeba szukac zegarów :D...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...