Skocz do zawartości

Motocykl dla Taty !!! :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów w ten piękny wigilijny poranek

 

dobra przejde do rzeczy. Ojciec chciałby se kupic motocykl, taki do zabawy na gorkach i w lesie jednak ma konkretne wymagania a ja jestem laik w tych sprawach a szukanie w katalogach za dużo by mi zajeło. Wole wiec zaczerpnac info od osob doświadczonych. :oops:

 

a wiec.... Motocykl ten to ma być Enduro ewentualnie SM. Kolejna sprawa to iz musem jest 4T. 250ccm to minimum raczej silnik o pojemnosci 400-600. Dokładnie nie mówił ale jezdzic potrafii wiec z silniejszymi da se rade. Aha no i jego ostatni wymog - kaprys. Motor nie moze bzykac, dlatego wykluczylem od razu 2T. Ale moze jakis 2cylindrowy? zawsze to wydech inny nizszy i przyjemniejszy dla ucha :lol: .

 

Na razie to tyle czekam na odpowiedzi i z gory dzieki WESOŁYCH SWIAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa kasa ale ja polecam yamahe XT 600, lub moze honde XR 600 o XT slyszalem ze nie do zakatowania a XR mial moj kumpel i uwazam ze jak on jej nie zakatowal to jest dobra :lol: natomiast nie polecam KAWASAKI KLR zwlaszcza 250 bo siadaja glowice ponoc pompy sie wala daja male cisnienie i panewy na walku rozrzadu szlag trafia (o jezdzie na kole zapomnij!!) kumpel mial i zakatowal :D nie wiem jak z KLR 600... ja ogolnie w scigach siedze ale o tym wiem wiec mowie... pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak coś z rodzaju XT 350, XL 350?

wydaje mi sie ze jak juz tatuś sobie radzi z motocyklami to 600 da mu wiecej frajdy i starczy na dluzej.. 350 objezdzi w sezon gora dwa a 600 pocieszy go napewno dluzej i w trasy tez jak cos spoko sie nada.. zawsze to wiekszy i wydajniejszy silnik :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda 600 - 650 dżaponska tu firma nie ma juz nic go gadania bo to 1 ch ..j :mrgreen: ja mam KLR 650 moto fajne tylko ciezkie i na jakis ostry teren sie nie nadaje (ale na las w zupelnosci) jest to srednio uterenowione enduro dla nie wymagajacych od 650 ccm 120 kilo wagi :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo plastiku w teren nie bardzo tak jak DR RS i XTZ 660 ST predzej czy pozniej gleba bedzie a plastki tanie nie sa :D szukaj czegos bez oplastikowania

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak ojciec ma obejscie z motorem to polecam Kawasaki KLX 650 R. Na allegro stoi tak owa za 7 tys zl ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77809595 ). Jest to wyczynowa wersja klxa. Mialem ja kupic ale trafil mi sie tanszy, motor jest naprawde wycyckany przez wlasciciela, i zarejestrowany co w przypadku jak bys chcial sprowadzany to jeszcze 1000 zl na rejestracje. A co do "bzykania" to singiel 4t brzmi naprawde super. A i zalezy kiedy by chcial twoj ojciec to kupic czy teraz czy na wiosne

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...