Skocz do zawartości

Moto - co kupić za około 700zł


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez trafilem na simka ktory pojezdzil 2 tyg. simka albo trzeba kupic tanio do remontu albo duzo za niego dac zeby byl dobry i sie nierozpadl za szybko, chociaz kolega za 900zl kupil i dal 160 za instalacje a simson idealny

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 20:28 ]

no to ma chłopak szczęście  Ja kupiłem do remontu z papierami za 900zł... taniej z papierami nie widziałem...

 

ja mam za 800zl z papierami :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie jest takie że lepiej zachować te pieniądze i z biegiem czasu uzbierać na coś pożądniejszego ;) Wiem że to nie takie proste ale nic w pośpiechu :) Sam coś o tym wiem bo jeszcze jakiś czas temu zamiast DT jeżdziłbym simsonem ale wolałem troche poczekać i na tamte czasy spełniło się moje największe marzenie czyli ENDURO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem (mam jeszcze) jawke i dopuki nie dorwałem simka byłem bardzo zadowolony ale jak sie przesiadłem na simka to niebo a piekło. Simka kupiłem za 800zł w stanie: silnik na chodzie nie miał usterek oprócz tego ze trzeba bylo wyregulowac biegi. Poprzedni właśniciel go pomalował (coprawdza podkład malował pędzlem, a lakier natrzyskiem, ale jakoś wyglądał) na białych tablicach, pierwszy właściciel, worek częsci, nie miał tylko akumulatora czyli wydatek 30zł). Miałem okazje kupić MtX80 za 800zł ale daleko więc nie pojechałem. Tak więc porozglądaj sie w gazetach po okolicznych wsiach, starsze osoby sprzedają tanio i napewno coś kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak by co ja mam yamahe rd80mx do sprzedania za około 600 zł do lekkiego remontu z papierami do zarejestrowania cąłkiem sympatyczny motorek' date='szczeże wypadało by tylko tłok zmienić :mrgreen:[/quote']

 

BOLS2; Ja byłbym zainteresowany tą twoją YAMAHĄ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...