Skocz do zawartości

motocyklisci z KALISZA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No ludziska!!!!!!!!! Wiosne mamy w końcu!! Ciepło i pieknie na dworeze więc odpalajcie maszyny i organizujemy spota!!!!! Apeluje do was o pisanie postów w tym temacie :notworthy: :)

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Kaliszacy jak tam spotkanie i ewentualne ustalenia , początki zawsze są ciężkie byle tylko udało wam się coś wykombinować , my lecimy w 30 kwietnia do Stęszewa może ktoś z was pojedzie z nami pozdr. siogun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! Ej Siogun! My tzn kto? Skąd jesteś? Napisz coś więcej o tym wypadzie, jeśli jakaś impreza to załatwie ludzi i pojedziemy z wami:PP

Ja już jutro odpalam maszynę ...(w remoncie silnik miałem) i chetnie sie przejade jak będę miał kase:)

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oczywiście że jestem ze Skalmierzyc z klubu ISKRA , pisałem o spotkaniu w pizzeni które miało zainaugurować założenie klubu w Kaliszu , ale czy coś z tego wyszło pozdro. Siogun

 

Do Stęszewa jedziemy 30 kwietnia to jest sobota około 9 tej rano pozdro. Siogun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak możesz to opisz jakos ten zlot! Czy to jest normalna 3-dniowa impreza? Czy moze takie jednodniowe spotkanie? Jesli zlot, to jakis ogolny? czy tylko dla wybranych motocykli?

opisz wszystko, jesli to otwarty zlot 3-dniowy dla wszystkich to zbierzemy ekipe i polecimy:0

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zlot jest ogólny dla wszystkich imprezkę organizuje klub z poznania blackriders my jedziemy z namiotami i zostaniemy tam do niedzieli jak chcesz dowiedzieć się szczegułów to dwieź ich sronkę w necie http://www2.blackrider.com.pl/www/str/motogp.php

My robiy spotkanie w Skalmierzycach 02 05 2006 o godz. 15 w PUBie AKWARIUM

 

POZDR.SIOGUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...