Skocz do zawartości

motocyklisci z KALISZA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siemasz Mario!! :lol:

W naszym pieknym mieście jest jeden problem (organizacja)

fajnie że poruszyleś ten temat bo sam o tym myslalem,ale jakos nie wiedzialem jak sie za to zabrać.. :cry: Jestem pewien że jesteśmy w stanie zorganizować porządną Kaliszką ekipę motocyklową :!: :D

Wielkimi krokami zbliża sie sezon, wiec czem predzej trzeba zgadać wiare from KALISZ I OKOLICE i organizujemy jakies spotkanko :!: :!:

Kalisz zasluguje żeby mieć swoją grupę motorzystów,wiec w imieniu swoim i mariusza mówie "MOTOCYKLISCI JEDNOCZCIE SIE!!!""

 

POZDRO KALISZ :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ja jestem ze skalmierzyc koło kalisza jest nas tutaj kilku ale jak byście chcieli to możemy połączyć siły i razem latem polatać po okololicy

co wy nato , my się spotykamy w pubie akwarium w skalmierzycach koło banku zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema skalmierzyce, was tam jest paru i nas jest paru to po połączeniu daje kilkunastu a jak dobrze pójdzie to kilkudziesięciu.. :!: :lol:

Czuje że ten sezon będzie zajebisty.. :lol: Oby tylko organizacja tych spotkań nam wyszła to bedzie pięknie :D To fajnie że temat się rozkręca :!: Teraz jak tylko zrobi sie cieplo (ok 15 stopni)to jedziemy z jakimś spotkankiem zapoznawczym :!: :!: POZDRO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mają suzuki bandit 1200 , yamachę virago 1100 , kawasaki gsx 550 , honda schadow , suzuki savage , BMW i jeszcze parę innych w sumie jest nas piętnastu ale to się zmienia bo co chwilę ktoś tam coś sprzedaje lub kupuje , jak byście chcieli pogadać przy piwie i dobrej muzie to zawsze jesteśmy w drugi i ostatni czwartek każdego miesiąca w akwarium wieczorem około 20 tej.

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, my bysmy bardzo chetnie przyjechali...Ale przecież pogoda sama za siebie mówi.. ciagle jest -500 stopni na dworze... :cry: więc lipa z przejażdżek, a wy jak tam się teraz w czwartek zbierzecie to chyba nie na motocykalch..?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze organizujemy sobie transport bo na jednym browcu się nie kończy a , motocyke przewarznie są w serwisie no ale możeci przylecieć jak się pogoda polepszy tylko dajcie wcześniej cynk .

 

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że najlepiej to będzie jak spotkamy się (tak jak na początku mówiliśmy) w Kaliszu w ustalonym miejscu na swoich maszynach jak bedzię jakaś dodatnia temperatura :lol: miejsce spotkania jeszcze ustalimy z resztą forumowiczów którzy będa chętni na spotkanie, ja planowałem żebysmy sie wszyscy spotkali np.na złotym rogu w Kaliszu albo koło teatru, a potem można by zrobic se wspulne ognisko u mojego znajomego który mieszka obok fajnej polany przed opatówkiem(dobre miejsce na ognisko), oczywiście to są tylko propozycje :notworthy:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...