Skocz do zawartości

Kawy maja to "cos" ZX6R ZX7R ZX9R


Gość Ali
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, chciałbym zobaczyć jak wy jeździcie w te trasy że wam po 5-6 litów kawy palą ;] moja w jedynej trasie spaliła 9 :) z tym że starałem się bez zamuły :)

 

a na codzień przy treningach i pałowaniu poniżej 11litrów nie udało się zejść jeszcze :)

 

pozdr636

:)

 

W trasie jak często zapuszczam się grubo powyżej 2 pak spalanie nie przekracza i nigdy jeszcze nie przekroczyło 8l/100km, dla porównania kolega robiący tą samą trasę jadący przede mną kawą 636 zalewał 10l/100

 

5-6 l to przy bardzo ekonomicznej jeździe, takiej przepisowej i nudnej jak sraczka :bigrazz:

 

6-7 litrów pali jak nie zapuszczam się za często powyżej 200.

 

Różnica w naszych moto jest taka że Ty musisz kręcić swojego wysoko, ja korzystam z mocy i momentu, a wkraczanie w tym przypadku na czerwone pole ma niewielki sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, chciałbym zobaczyć jak wy jeździcie w te trasy że wam po 5-6 litów kawy palą ;] moja w jedynej trasie spaliła 9 :) z tym że starałem się bez zamuły :)

 

a na codzień przy treningach i pałowaniu poniżej 11litrów nie udało się zejść jeszcze :)

 

pozdr636

:)

 

Tak jak poniżej kumplowi 636 przy mega ostrym pałowaniu bierze najwięcej 10 litrów.

 

a 636 to lubi lyknac

 

Nie tylko wachy bo oleju też lubi sobie popić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poniżej kumplowi 636 przy mega ostrym pałowaniu bierze najwięcej 10 litrów.

Nie tylko wachy bo oleju też lubi sobie popić :wink:

 

Vector, powiedz im że 11l/100 km to i tak jest wielki chu... :icon_biggrin: w porównaniu z apetytem bladego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector, powiedz im że 11l/100 km to i tak jest wielki chu... :icon_biggrin: w porównaniu z apetytem bladego :buttrock:

 

No ku*wa fakt. 14 litrów to trochę za dużo jak na mój gust :rolleyes: Co 100km musze tankować. Akurat pod tym względem Blady wypada blado przy Waszych maszynach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku*wa fakt. 14 litrów to trochę za dużo jak na mój gust :rolleyes: Co 100km musze tankować. Akurat pod tym względem Blady wypada blado przy Waszych maszynach :rolleyes:

to niegazu tyle na czerwonym swietle :icon_mrgreen:

14 to mi r1 na torze lyka, ale tam z 10000obr/min schodzi przy zjezdzie do boksu :icon_twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...