Skocz do zawartości

Travis Pastrana and Nitro Circus 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie denerwój się. Mowie tylko że jak dla mnie 120zł za film to dużo za dużo. Totalna zdziera krótko mówiąc (tak jak wszystkie tego typu filmy). Dlatego kazaa i emule ROX. Dla przykładu mam na kopie 10 części (prawie) Crusty demons of dirt. Gdybym każdą kupił w sklepie zapłaciłbym lekko 1000zł. Paranoja.

:lol: :lol: :lol:

 

Noi po co to piszesz kto chce to kupi i tyle ...bez komentarza :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik ogladnalem rzeczywiscie jest na co popatrzec ;)

W kazdej kolejnej czesci Nitro Cirkus mam wrazenie ze sa one coraz krotsze... ;) Pewnie dlatego ze sa takie ekstra, czlowiek nawet nie wie ze oglada juz godzine, bo nie mozna sie oderwac od monitora ;)

 

 

a moze ktos udst. ten film jakos na serwerze? np. tak jak Matys ostatnio udostepnil' date=' tylko ze 2 czesc[/quote']

 

Takie cos jest generalnie baardzo niebezpieczne. Proponuje sciagnij sobie z emula i po klopocie... Teraz napewno bedzie Ci latwiej bo z dnia na dzien jest coraz wiecej ukonczonuch zrodel ;)

 

TP king of the fmx world ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyw z glebowaniem w koparke tak jak koncowka filmu gdzie koles zachaczyl przodem i moto mu sie przepolowilo jest makasryczne a poza tym jest chyba ta gleba pastrany gdzie kregoslup oderwal mu sie od miednicy (lezy jakos tak dziwnie na ziemi na duzej hopce na zawodach) ogolnie kosmos i pokonywanie tarki tez swietne :mrgreen: dzieki hormon ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie najwieksze wrazenie zrobic Christian Pfeiffer na tym trialu! Kurde po prostu masakra co ten koes wyprawia! ;) Co do FMX i MX to dla mnie i tak Revelation 199 jest najlepsze bo tam jest malo pier*olenia i gleb natomiast duzo jazdy i wszystko jest takie mniej komputerowe (bardziej realistyczne)! Jednak niektore momenty w NItrco Circus 3 zapieraja dech w piersiach (np. caly fragment z zawodow Enduro Redbulla ;) )

 

EDIT: No i oczywiście motyw z piosenka Motion City Soundtrack- don't call it a comeback (ta z trailera) po prostu piekny!!

Ogolnie sadze ze jak na taki poziom cena nie jest wygorowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...