Skocz do zawartości

Dodatki do paliwa- czy warto?


Miki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stosowalem tego typu preparaty w silnikach diesla i benzynowych , i w dieslu widac zwiekszenie mocy moze dlatego ze powstaje tam wiecej nagaru ale w benzynie zwiekszylo sie spalanie na poczatku zato mocy nic nie przybylo . Zaszkodzic raczej nie powinien jesli stosujemy go wedlug zalecen producenta czyli co 6-10 tys/km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowalem tego typu preparaty w silnikach diesla i benzynowych , i w dieslu widac zwiekszenie mocy moze dlatego ze powstaje tam wiecej nagaru ale w benzynie zwiekszylo sie spalanie na poczatku zato mocy nic nie przybylo . Zaszkodzic raczej nie powinien jesli stosujemy go wedlug zalecen producenta czyli co 6-10 tys/km.

 

A ja jakoś nigdy wyczuć tej "różnicy w mocy" wyczuć nie mogę :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie stosowałem i nigdy nie miałem problemów z zasilaniem w paliwo układu...a raz jak zalałem jakąś zasyfioną wachę na A2 to i specyfiki by nie pomogły na tą rdzę z dystrybutora. Dla mnie to czysty marketing ala cudowne, noże, syropy odmładzające i bransoletki magnetyczne.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zwiększenia mocy to na pewno nie podnosi (jak czasami są reklamowane różne środki) a przeczyszczają/smarują układ wtryskowy z różnego rodzaju syfów. mój brejdak miał problem po jakimś czasie w swoim aucie. na zimnym rozruchu auto chodziło nierówno. po podłączeniu do kompa żadych błędów czy przekraczających normy nie było. jeździł do kilku mechaników specjalizujących się w danej marce jak również do ASO gdzie diagności stwierdzi że najprawdopodobniej uszkodzona jest głowica... po dodaniu środka i przejechaniu X km objawy ustąpiły. moim zdaniem warto zastosować co jakiś czas. ja do diesla na pompowtrystach dodaje kleen flo i problemów nie mam. nawet w firmie tuningowej goście byli ździwieni że mam w bardzo dobrej kondycji wtryski. środek ten przeważnie dodaję w zimie i nigdy nie miałem problemów z odpalenie auta przy największych mrozach -25 czy więcej. ja stosuję i nie mam zastrzeżeń

Edytowane przez WIDELEC81PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta , pomaga tak jak swojego czasu magnetyzery. :P

Yuby , księdzu na tace byś dał :D

Twój dizel zapala bo masz kilka domów / lokali :D .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja jakoś nigdy wyczuć tej "różnicy w mocy" wyczuć nie mogę :icon_rolleyes:

.

 

To ze akurat u ciebie nie zaobserwowales poprawy pracy silnika moze byc spowodowane tym ze masz czyste wtryski . Ja rocznie robie 20 tys/km i czasem widac ze po zatankowaniu kiepskiej ropy auto nie jedzie jk powino . Pozatym im wiecej koni pod macha tym moim zdaniem bardziej widoczny efekt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...