Skocz do zawartości

Aprilia RS 125 '06


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W ostatnim czasie postanowiłem zakupić gazetę "Motocykl". Jakież było moje zdumienie, gdy na stronie o nowościach ujrzałem Aprilię RS a.d. 2006. Ten bike jest po prostu oszałamiający. Z wyglądu przypomina znacznie większą maszynę. Założyłem ten temat, ponieważ jestem bardzo zainteresowany tym sprzętem. Będących w temacie proszę o zamieszczanie zdjęć/informacji/nowinek. powiedzcie także, kiedy tej maszyny można spodziewać się nad Wisłą oraz czy cena będzie się mocno różniła od obecnej generacji.

 

 

PS: Dla niewtajemniczonych zamieszczam zdjęcia :

apriliars12506bikepics4684001k.th.jpg

apriliars12506bikepics4684024q.th.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to ''chore'' żeby kupować 125'tke za 21tyś zlotych.Nigdy nie zaplace za motocykl o tej pojemności takich pieniędzy.Kupilbym 98 rocznik,silnik taki sam jak w 2006r.,a nawet rocznik 95.Bo sie różnia tylko budą...a osiągi te same.Rotaxy123 stosują od 92 roku?Coś takiego...Masz RS'kerocznik 95 a jeździ tak samo jak 2006 :) Bo te starsze roczniki tez mialy pewnie aluminową ramę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo,rs-ka 2006rok poprostu pieknosc nad pieknosciami :D ale widze ze rama ta sama wahacz tez

Bo te starsze roczniki tez mialy pewnie aluminową ramę

tak moja rs-ka 93rok ma aluminowa rame .a ciekawe czy silnik w tych nowych rs-kach jest taki sam jak w tych starszych

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial polską mentalnośc to nie zaczynalbym od 50ccm tylko od 600 :?

Stachu,wszsytko zapewne to samo oprócz plastików.Niektórzy kupują 600'tki,a tak jeżdżą że na winklach ich biore bez żadnych problemów.To są jaja. :mrgreen:

 

Ps.Snovy,jeżeli podjudzasz mnie do klótni to sie niedam.Wymądrzalem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...