Skocz do zawartości

Aprilia RS 125 '06


Rekomendowane odpowiedzi

Powracajac do tematu,jak juz pisałem nie podoba mi sie za bardzo ;/ Felgi ktore sie wam podobaja przestana jak przyjdzie do ich czyszczenia :P niby taka glupota ale tyle zakamarkow to ;;/ (wiem z autopsji)JAk juz pisałem to sprawa gustu czy sie komus podoba czy nie,lecz do głowy przychodzi mi jedna myśl,Rska straciła swój charakter teraz to rsv replika ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maszyny nie wierze że tylko pozmieniali owiewki, a co z masą, z układem jezdnym , hamulcami - na pewno ta nowa Rs'ka prowadzi się lepiej niż ta z 95....

Pewnie jest lżejsza,bo ma zapewne felgi OZ'y,może większa średnica tarcz hamulcowych,inne lusterka i zegary.Przeciez to wszystko jest prawie identyczne.

Np. mam RS 50 z 93 roku,a kolega ma z 98r.,różnią sie tylko lampami z przodu.RS'ki z lat 90 mają te same silniki co RS'ki z lat 2006(chodzi o 50ccm).Tam we Wloszech dobrze im to schodzi,to po co mają zmieniać?Nie znacie poludniowej mentalności?Podobna do polskiej-po co odśnieżać ulice?Samochody rozchlapią śnieg na poboczu i będzie po robocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podoba, napewno lepsza buda niz ta wczesniejsza. Lubie takie "kanciaste" ksztalty, ale to kwestia gustu.

Co do tego ze ktos powiedzial, ze nie dal by tyle kasy za taka pojemnosc to powiem tyle, ze jezeli ktos ma kase, ma 16 lat i chce jezdzic legalnie ładną maszynką to dlaczego nie?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaaaajebista, GDYBY mnie było na to stać, na pewno bym ją nabył :twisted:

 

leee, widze duzo podobienstwa stylistycznego do Derbi GPR 125

 

wlasnie to jest świetne! jest w niej to co mi się podoba w derbi minus te zwalone koła [jedno większe drugie mniejsze]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ale sądze że zmiany w klasie 125 są na przestrzeni lat większe niż w 50. Bądź co bądź RS 125 jest oczkiem w głowie Aprili (a przynajmniej tak mi sie wydaje) i dlatego wątpie żeby w ciągu 10 lat model ten zmieniał się tylko wyglądem. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ma racje aprilka zmieniała w swojej 125 i to duzo,zawieszenie upside down(chyba tak sie pisze)z tego co sie orientuje to gaznik uleglo modyfikacji w 2003 r i dołożono wałek wyrównawczy.Takich elementów jest napewno więcej.A "nowa" rska to po prostu facelifting,bo po co zmieniac cos dobrego ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...