Skocz do zawartości

Rx-Etx


Rekomendowane odpowiedzi

mnie sie wydaje rx wyzszy i moze dlatego bym go wybral

http://bikepics.com/pictures/141157/ - oj ladny

Jest sporo wyzszy. Mnie by to denerwowalo bo on jest wielki jak WR'ka, ale ja jestem naprawde tyci :P . Ejjj a tak w sumie to KDX wcale jakis strasznie malutki nie jest! Seryjna DT125 duzo wyzsza nie jest! Dla mnie rozmiar Kawy to plus, bo w niczym nie przeszkadza, a pomoc moze :)

 

BTW. Juz sobie Ciebie Bartek na Włoszczyznie wyobrazam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=76547084

 

 

dowiadywalem sie o tego RX-a bo chcialem go brac juz pol roku temu i on papierow nie ma Rolling Eyes Ani nie byl sprowadzany ani nic' date=' po prostu nie ma i koniec. Tak mi napisal gostek[/quote']

 

NO to postoi jescze ze 2 lata na allegro a koles na opłaty z wystawianiem niewyrobi. Jak to można sprzedawać motocykl bez kwitów w cenie zaresjtrowanego motocykla. 3 tys nawet bym z to nie dał a wogle po co komu enduro bez papierów od tego sa crosówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to postoi jescze ze 2 lata na allegro a koles na opłaty z wystawianiem niewyrobi. Jak to można sprzedawać motocykl bez kwitów w cenie zaresjtrowanego motocykla. 3 tys nawet bym z to nie dał a wogle po co komu enduro bez papierów od tego sa crosówki

 

w sumie to mozna brac enduro bez kwitow w teren bo nie kazdy ma tyle kasy na prawidlowe aksploatowanie crossa i dla niektorych charakterystyka enduro jest lepsza ale nie za ta cene :roll: Za 4000 to masz sprowadzonego RX-a ten rok juz z zarejestrowaniem jak dobrze poszukasz i dlugo :? .

 

Ale gosciu jak sobie w aukcji napsial CROSS !! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odparł że to jest full cross i że nie ma paierów do niego

:-D :lol: ' date='full cross to mój motocykl...

 

To moto stoi w Karpaczu(byłem tam) to tam takie góry że hej,ładnie rx dostawała po dupie :)

 

[ [i']Dopisane: 12-12-2005, 15:04[/i] ]

Źle ująłem powyższy wątek,chodzi że tam ogólnie byłem w tych terenach na wycieczce :P ...mogliści pomyśleć że tam byłem u tego gościa i widziałem jak katuje :twisted: itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...