Skocz do zawartości

Suzuki Gs500 - wymiana zegarów


Astarte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałam wymienić obudowę zegarów, obrotomierz i półkę na której to wszytsko siedzi (tą z lampkami od oleju, itp.), ale mam jeden problem: Prędkościomierz ma pokrętło od przebiegu dziennego i nie wiem jak się go pozbyć na chwilę :? , żeby wyjąć zegar z półki i wsadzić do nowej... Próbowałam trochę na siłę ciągnąć do siebie, ale nie dało rady, więc dałam sobie spokój.

Proszę o pomoc kto to kiedyś rozkręcał...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Malym srubokretem kwadratowym (krzyzak) musisz go wsadzic tam do srodka i odkrecic :D (trzymajac pokretlo!)

Jakbys nie poradzil sobie to pisz na PW lub na gg 1487432 <niewidoczny> to CI pomoge bo rozkrecalem to niejednokrotnie :)

zreszta zobacz sobie jak wygladaly u mnie zegary :

http://www.bikepics.com/members/odyd/

tam gdzies jest zdjecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malym srubokretem kwadratowym (krzyzak) musisz go wsadzic tam do srodka i odkrecic (trzymajac pokretlo!)
Dzięki... tak myślałam że pewnie się to odkręca' date=' ale ciemno było i nie widziałam śrubki w środku :)

 

Jakbys nie poradzil sobie to pisz

No już bez przesady ;) ... blondynką nie jestem :D

 

ps. Ale jak coś to będę pisać :lol: ... bo muszę pewnie kabelki poodłącząć i potem na powrót połączyć 8) (zobaczymy czy po tym zabiegu zegary cokolwiek mi pokażą :twisted: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź rozrysuj sobie na kartce kolory kabli, możesz tasmą papierową okleić co i jak. Czy zrobić zdjęcie cyfrówką i później wg zdjęcia popodłączać - patent sprawdzony przy okazji składania skrzyni biegów w MTX.

 

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę toowdie... (ułatwi mi to pracę :D )

 

Udało mi się w końcu... :) Myślałam, że tam śrubki nie ma, ale było tam tyle syfu, że ledwo to odkręciłam :? A główka śrubki tak zjechana, że nie wiem jak ją odkręciłam ;)

 

Dzięki za pomoc Tomcio jeszcze raz...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...