Skocz do zawartości

Zakończenie/rozpoczęcie sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

czyzby wszyscy mieli przerwe z tego samego powody ?

JA TO SAMO, CODZIENNIE ZAMIAST JEZDZENIA COS SOBIE DLUBIE

jakie to smieszne jak sie czlowiek przyzwyczaji to nawet jezdzic nie musi wystarczy ze cos przy sprzecie porobi , no bo chyba nie ma wsrod nas takiej osoby ktora zamyka garaz w grudniu i otwiera w marcu :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon na enduro się nie kończy' date=' ani nie zaczyna. On trwa wiecznie :D[/quote']

 

I własnie dlatego od jakiegs czasu chodzi mi po głowie kupno 2 motocykla -enduro/cross zeby troche w terenie posmigac - narazie niemoge sie zdecydowac co t obedzie za motocykl ale pewnie niedługo cos sie wykrystalizuje

 

ps fajne fotki z zamkniecio-otwarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kończe sozonu choc powinienem zrobic przerwe na likwidację luzów w tylnim zawiasie, narazie to musi jeszcze poczekać.

Jeśli nie przegnę na sobotnich baletach i pogoda się nie załamie to w niedzielę sypiemy ekipą na tor do Obornik obadać nowo usypana hopkę, podobno robiona pod katem FMX. 8O

Juz się boję co to bedzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pomimo dosc kiepskiej pogody i oczekiwania na nowe opony :-x jutro jade na poligon wyżyć sie za te 2 tygodnie bez motocykla, juz sie nie moge doczekac zwłaszcza ze troche popdało i wszędzie jest pełno błota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDURO napisał:

Ja już sezonik zakończyzłem 1 listopada od tamtej pory nie śmigałem' date='a zaczne dopiero gdzies w kwietniu

 

to czemu tak wczesnie zakonczyles? a tak pozno zaczniesz??? Po sniegu tez troche trzeba posmigac [/quote']

Z jednego powodu,trener miał operacje na kolano.A bez trenera ani rusz.Wszędzie gdzie jeździłem to samochód motory na przyczepke i tor itd.O w pobliżu mnie nie ma żadnych terenów.

 

A cr stoi już na stojaku i czeka na nowe opony,łożyska do dzwigni wachacza,łożyska do kół,nowe klocki i regeneracja tylnego amortyzatora :? .Jak to zrobie to będe ją dopieszczał optycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez trenera ani rusz.Wszędzie gdzie jeździłem to samochód motory na przyczepke i tor itd.

 

To u mnie dziadek mama albo tata zastepuje trenera :twisted: a jak gdzies dalej to sie z jakims kolega biore :D

 

pozdro

 

p.s. czekaja mnie do zrobienia to samo co u ciebie + silnik i optyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...