Skocz do zawartości

Spór o .....


_krisss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wkońcu dowiedzieć sie ile TZR 80 ma koni? bo kumpel ma i sie upiera ze ma 16 KM a ja w to nie wierze bo uważam ze jak by tyle miala to by jechała np 140km/h I mnie denerwuje bo on sie tym jara ze ma 16km a ja prubuje mu wytlumaczyc ze tyle nie ma koni.Co mam robić? Może sie myle:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na luisa tam moze bedzie. Na moje oko tzr 80 ma ok 7 KM ... :lapad:

 

 

wynika z niej, że 15 konikow to ma wersja 125ccm. Tak więc można raczej wsadzić historyjki tego gościa między bajki Wink

TZR ma fabrycznie 15 KM. Jak bylem na badaniu z RG to w katalogu mial 12 KM i dzieki temu moge na A1 smigac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 km to ma 125 ale zablkowana gdzie zaplon zostaje odciety przy 6tys obrotow   TZR 80 ma 15 km odblokowana  Chyba ze ma cos porobione to ma spokojnie powyzej 20   POzdrawiam apropo 125 ma 25 albo 27 km seryjnie

Szczerze mówiąc, to nigdy nie jeżdziłem na TZRce, a swój post napisałem w oparciu o ten linki.

_krisss - aby zakończyć spór, proponuje udać się z kolegą na jakąś hamownie, i sprawdzić moc rzeczywistą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiboS60 napisał:  

15 km to ma 125 ale zablkowana gdzie zaplon zostaje odciety przy 6tys obrotow TZR 80 ma 15 km odblokowana Chyba ze ma cos porobione to ma spokojnie powyzej 20 POzdrawiam apropo 125 ma 25 albo 27 km seryjnie

 

Szczerze mówiąc, to nigdy nie jeżdziłem na TZRce, a swój post napisałem w oparciu o ten linki.

_krisss - aby zakończyć spór, proponuje udać się z kolegą na jakąś hamownie, i sprawdzić moc rzeczywistą Wink

 

Silnik w TZR 125 jest ten sam co w DT czyli zblokowany do 12Km a po wyjeciu blokad ma 27 :!:

Po drugie nie ma takiego czegoś jak TZR 80 :!: :arrow: To sa wszytko tuningowe 50 minarelli. Moc może siegać nawet 20KM w zależności od przeprowadzonego tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy 2T?Ale nie z każdego 2T wyciągniesz taką moc jak z Minarelli Cool

 

Dokładnie. On seryjnie ma 9,5 km do tego ptodukowany jest w wileu wersjach. Kartery mają nawet przygotowane miesce na wałek wyrównoważający. Pozatym to bardzo przemyslana konstrukcja.

Ponad połowa nowych 50ccm ma własnie silniki minarelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...