Skocz do zawartości

jaką opone na przód do transalpa???


Gość skuteczny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skuteczny

witam,

mam z przodu w transalpie opone metzeler sahara, ale chce ja zmienić bo fatalnie pracuje na asfalcie a ja sie tym moto w teren nie zapuszczam, ucieka mi na ostrych zakrętach i bardzo fatalnie hamuje. co można załozyć do tego moto na przód do użytkowania na tylko na szosie??? tył mam michała t66x (rozmiar przodu:90/90/21)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja 90/90-21.

Ja mam DR 800 i obecnie zalozylem Metzelera Tourance.Sa one dobre na droge, w "teren" lepiej nie wjezdzac.Przyczepnosc jest dobra na suchym jak i na mokrym.

Przebiegi maja byc dosyc duze(test) i to bylo dla mnie wykladnia przy kupnie.

Tansza alternatywa sa opony Heidenau K 60,moj kumpel (DR 800)byl zadowolony lecz tyl wytrzymal tylko 7 tys.km.

Nie wiem czy kupujesz opony nowe czy uzywane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skuteczny

kupiłem dziś na bazarze tourance prawie nówke, z założeniem i wyważeniem za 80zł. ale jak wyjeżdżałem to spadł mi gdzieś z kufra metzeler sahara którego zdjełęm :cry: coż... żyje sie dalej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też mam właśnie Metzelera Sahara i też niestety muszę zmienić (przód i... tył :cry: ).

Ceny nowego Metzerera trochę mine odstraszyły, więc poszukałem po necie i znalazłem tańsze Mitas E-08 ( http://www.mitas.motocykle.pl/enduro.html ). A więc mam takie pytanie:

Miał ktoś z Was może do czynienia z oponami tej firmy (Mitas) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w maju pojedź do Łodzi na bazar i kup komplet metzeler tourance ew. t 66x michalin. za 200zł wyrwiesz prawie nówki na bank z wymianą i wyważeniem. michaliny szybciej sie zużywają i przód ząbkuje i trochę są śliskie na mokrych nawierzchniach. pozdro !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cze....

Mam pytanko co możecie powiedzieć o takich oponkach:

 

Przód DUNLOP TRILMAX 3.00 - 21" 51 P

Tył Yokohama E - 700A 4.60 - 18

 

Są w niezłym stanie i nadają sie do jazdy bardziej szosowej chętnie zamienił bym się z kimś na jakieś opony bardzej terenowe np. Mitas by wystarczył oczywista w dobrym stanie

Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skuteczny

michalin t66 lub anakee albo metzeler tourance. po co pchac sie w jakies dziwadla jak te mozna kupic na gieldzie prawie nowki za 80zl z wymiana i wywazaniem. POZDROWIENIA ZE SLONECZNEJ SZWECJI GDZIE ZDZIERAM W/W OPONKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...