Skocz do zawartości

13 letni stunter!


enduroguy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kil|vov napisał:

Cytat:

My przecieramy ścieżki a w małolatach jest przyszłość bo to oni będą mieli lżej, kiedyś być moze niektórzy nawet na tym pożadnie zarobią(na jeździe). Cool

 

 

tyle, że w polsce są trochę inne warunki - skuter dla 13latka to pełnia szczęścia a co dopiero taka cebra (mówię o WIĘKSZOŚCI  bo dzieci posłów akurat stać na takie zabawki )

 

 

Dokładnie, w pełni zgadzam się ze spidim, ale zobaczmy co dzieje się w innych niedofinansowanych sportach motorowych w Polsce: enduro, motocrossie, trialu (jedyny Błażusiak który cokolwiek w tym robi na skalę Polski!!), wyścigach szosowych.  

 

Co tu się dzieje? Nic. Kilka rodzynków w enduro. W motocrossie pustki. Na twadrym Pawelec, potem długo nic, potem udający dobrego zawodnika Szkopek, potem długo nic, a potem podwórkowa liga z towarzystwem emerytów. Żadanych, absolutnie żadnych szans na zwojowanie czegokolwiek, gdziekolwiek poza Polską...  

 

Jeżeli stunt ma dążyć w kierunku sportu, a na całym świecie tak jest, to obawiam się, że w Polsce znów zostaniemy z tematem daleko za Murzynami niestety. Bo tu nie inwestuje się w młodzież, tu nie wsadza się kasy w rozwojowe sprawy, tu nie myśli się o przyszłości. Tu się nie myśli o młodzieży na poziomie państwowym, najważniejszym. Co najwyżej mamy to szczęście, że zawsze w środowisku znajdzie się jakiś maniak, który się uprze i będzie inwestował w młodzika, żeby w przyszłości coś z neigo bylo. Ale to wszystko za mało...  

 

K*rwa.  

 

pzdr

NO fakt z jednej strony to prawda, ale z drugiej chłopak uczył sie na TTr125, a to raczej super stuntowy bike nie jest :P . Pewnie po prostu mial sie od kogo uczyć, a w Polsce o takiego nauczyciela to raczej ciezko...szczegolnie bez kasy...

No i właśnie wszystko rozbija się o kasę, nie masz jej, nici z Twoich planów i marzeń.

Prawda, ale trzeba sobie radzić. Ja mam takie "szczęście", że jak mi pieniądze potrzebne to sobie coś łamię :mrgreen: . Kciuk juz teraz drugi raz: za pierwszym 1000zł, a teraz 800zł i własnie czekam na kase bo silnik sie juz nowego tloka nie moze doczekac :lol: . Nie ukrywam jednak ze kupilbym jakas nowsza i ostrzejsza maszynke od KDX 93' (z calym szacunkiem dla niego :lapad: ), ale narazie to moge sobie tylko pomarzyc, bo starzy ani grosza nie dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoznał ktos , co to za maszyna ?

CBR600 f4i

 

To niesamowicie wyglada bo chlopak sie bawi tym motocyklem po prostu i wyglada jakby ważył moze 30kg ( motocykl )

 

BTW. Chlopak podobno na duzym motocyklu jezdzi od 4 MIESIECY!!!! A wszystkiego sie na TTr125 nauczyl!

 

wystarczy dokładnie przeczytać posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio.motocyklista

Super wymiata :!: :!: :!: 8O ....i ma duzo kasy...

Kiedys tez probowałem,ale nauczylem sie tylko jezdzic na kole i robic roze figury nie dotykając kierownicy...zeby moc sie dalej uczyc trza miec kase na motor,której mi brak...

 

Jemu widac szczęście dopisało

 

Brawo!! Świetnie sobie radzi i oby tak dalej :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie bo kazda wywrotka to...kasa, mi jest szkoda wywrócić sie na mojej MZ, bo juz władowałem we wszelkie remonty, poprawki, lakiery prawie drugie tyle za nią zapłaciłem nie mówiąc już o jakimś japońskim sprzecie. Ale jak przyjdą ciepłe dnibede trenował jazde na tylnym kole(zwyczajną) :mrgreen:

PS. A skąd wiadomo ze on ma 13 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wymiata     ....i ma duzo kasy...  

Kiedys tez probowałem,ale nauczylem sie tylko jezdzic na kole i robic roze figury nie dotykając kierownicy...zeby moc sie dalej uczyc trza miec kase na motor,której mi brak...  

 

Jemu widac szczęście dopisało  

 

Brawo!! Świetnie sobie radzi i oby tak dalej  

Uwielbiam jak ktos zwala wszystko na sprzęt :P . Nie przesadzaj na DT'tce starszej ktora jak poszukasz to za 2500zł znajdziesz mozna juz takie rzeczy wyprawiac ze to sie w pale nie miesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem, że taki malolat ma tyle sily żeby trzymać tak potężną maszyne 8O .Trzeba mieć niestety kase do zabawy :| Niema kasy-niema zabawy :? Ludzie po studiach pracy nie mają,zero motywacji. :? Niestety,trzeba sobie radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawit000

Teraz każdy mówi że trzeba wierzyc w młodziesz itd. A jak ktoś z młodych na forum pisze ze ma kase i chciałby kupis sobie takie cos to jakie są odpowiedzi?? zastanówcie sie.

 

 

A tak swoja drogą to niech ktos mi powie czy ta zębatka na tylnym kole jest seryjna czy nie bo sie nie orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w pełni zgadzam się ze spidim, ale zobaczmy co dzieje się w innych niedofinansowanych sportach motorowych w Polsce: enduro, motocrossie, trialu (jedyny Błażusiak który cokolwiek w tym robi na skalę Polski!!), wyścigach szosowych.

Zgadzam się. Mój dziadek prowadzi klub trialowy u mnie w mieście i jak chce zorganizować zawody, to największy problem jest z kasą, sponsorzy się tym nie interesują, bo nie wiedzą co tracą... Miasto, również dało ciała, choćby dlatego, że oficjalnie rozwiązali klub (obecnie działa prywatnie, bo dziadek chce zrobić 60-ciolecie istnienia klubu) by przeznaczyć pieniądze na 4 ligową bande pijaków udających, że potrafią kopać piłke... :?

A Błażusiak zawsze jak był, to pokazywał klase... faktem jest, że ma wielki talent ale do tego zaplecze finansowe. Obie rzeczy są bardzo ważne w sportach motocyklowych.

 

Kiedys tez probowałem,ale nauczylem sie tylko jezdzic na kole i robic roze figury nie dotykając kierownicy...zeby moc sie dalej uczyc trza miec kase na motor,której mi brak...

I tak jak na swój wiek dobrze jeździsz... Widziałem nie raz jak latasz, więc wiem co mówie.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest jedna chłopak ma kase i ma sie od kogo uczyć.Zmienia motory jak rękawiczki dla niego Honda CBR600 za OK30tys Zł to nic(Ile by sie za to motorów kupiło).W Polsce napewno są takie talenty tylko nie ma kto ich odkryć.Dziwie sie jak on utrzyma CBR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMax napisał:

levoir

TO nie ON utrzyma ale rodzice........

 

 

raczej chodzilo o inne utrzymanie

O wage motocykla chyba ;) Wątpie żebym utrzymal w pionie,przy takiej prędkości taką kobylę...może on też ma sponsora od sterydów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...