Skocz do zawartości

Dzwon...


mateuszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie to wyglda. Samochod wymusil no ale czemu motocyklista nie zwolnil, bo nie wierze zeby nie widzial co ma zamiar zrobic kierujacy samochodem,  a jechal chyba 2xszybciej od samochodow. Chyba brak wyobrazni po obu stronach i szkoda ze tak to sie skonczylo.

 

ale mial dobra predkosc na progu, moze cwiczyl skoki ? :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym obejrzeć' date=' ale mam pytanie:

Nie wiem czemu w taki sposób odtwarza mi filmiki z netu. Zamiast normalnego obrazu (to znaczy w normalnych kolorach), u mnie widać tylko zieloną plame, i jakieś ruszające się kreseczki :) I tak jest przy wszystkich internetowych filmach... W czym problem ?[/quote']

 

Problem leży prawdopodobnie w braku lub konflikcie kodeków. Możesz doinstalować całą paczkę z kodekami dostępną na www.nowe.pl. Jeśli to nie pomoże to niestety trzeba będzie użyć drastyczniejszych środków w postaci reinstalacji sysytemu. W takich przypadkach grzebanie w systemie i rejestrach na niewiele się zdaje.

Pozdr. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le. Najbardziej szokująca jest ta obojętność ludzi. Nie raz byłam świadkiem takiej obojętności na żywca. Najgorsze, co wspominam to kobietę zalaną krwią na poboczu (potrącona przez samochód). Myślicie qwa, że ktoś się zatrzymał ???? Jak się zatrzymałam, to obok nas tylko sobie przejeżdżały auta z wlepionymi ślepiami w szybę. Boszeeee, oni wyglądali jak Marsjanie, którzy pierwszy raz widzą człowieka!!! A reszta przypadków...eeech.... no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le. Najbardziej szokująca jest ta obojętność ludzi.

 

To boli nas wszystkich i nie trzeba wcale daleko sie ruszać wystarczy czasami przejechać się autobusem albo przejść przez miasto aby spotkać się z obojętnością. Inną rzeczą jest że w takich przypadkach piszemy o obojętności ale czy zawsze sami jesteśmy aktywni? Czy czasami nie jesteśmy tylko biernymi obserwatorami? Ilu z Nas tak na prawdę zna wszystkich swoich sąsiadów i w każdej chwili jest gotowy im pomóc a nie usprawiedliwiać się' date=' że w tej chwili nie ma czasu albo że nic się nies stało - jakoś to będzie.

 

Już starożytni pisali "Homo homini lupus" ;)

 

Fakty są takie, że obojętność stała się naszym Chlebem Codziennym.

[b']NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI![/b] :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś dobrze poleciał, nie zachaczyl o auto, czysty wyskok, jestem pewny że przeżył :mrgreen:

co do tych co sie nie zatrzymali zeby udzielic pomocy..... wole takich co sie nie zatrzymują od takich zatrzymujących sie i kradnących :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

odczulem to na własnej dupie i kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie' date=' że obojętność stała się naszym Chlebem Codziennym.

[/quote']

 

.... ja nie potrafię przejść obojętnie obok leżącego człowieka .... :|

 

Chylę Czoła i Wierzę, że nie są to Puste Słowa! - znam niewielu takich Ludzi

 

Tak Trzymaj - jeśli będzie nas więcej to świat będzie Lepszy

 

Pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie nie wszyscy ludzie zachowuja sie tak jak ci gapie na tym filmie...gdy ja zaliczylem glebe na przejezdzie kolejowym(moja wina, podjechalem pod zlym katem na sliskiej nawierzchni i jeszcze przygazowalem... :roll: ) zatrzymaly sie 3 auta i moto podnosilismy w 5 osob:) wiec ja jak na razie narzekac nie moge:) oby wiecej bylo takich osob, bo z tego co tu czytam to nieciekawie to wyglada...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chylę Czoła i Wierzę' date=' że nie są to Puste Słowa! - znam niewielu takich Ludzi

 

Tak Trzymaj - jeśli będzie nas więcej to świat będzie Lepszy

 

Pozdrowienia :D[/quote']

 

Fisher, tym bardziej obok leżącego motocyklisty (nie mylić z "zalanym" motocyklistą ;) ) nie wolno przejść obojętnie. Na moto nawet niepozorny, maleńki upadek może się skończyć tragicznie..... brrrrr :?

Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie' date=' że obojętność stała się naszym Chlebem Codziennym.

[/quote']

 

.... ja nie potrafię przejść obojętnie obok leżącego człowieka .... :|

 

to ja juz sie klade :twisted:

a co do tematu to taka jest prawda ze malo kto nam pomoze przekonalem sie na wlasnej skórze jak to jest i moim zdaniem ludzie poprostu boja sie konsekwencji prawnych bo jezeli nie udzielimy pomocy to w sadzie mamy przesrane jak ktos nas tam wezwie :) ale i mamy po pupie jak komus pomozemy nieumiejetnie i on nam zalozy sprawe :D Niestety nie kazdy jest lekazem a w testach do prawa jazdy za wiele sie nie mozna dowiedziec na takie tematy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia.. facet z auta pewnie tłumaczył się : nie widziałem go, myślałem że jechał wolniej, albo że jechał za szybko.. żenada.. trzeba uważać mnie numer zrobił taksówkarz ja miałem pierwszeństwo jechałem z kobietą więc droga hamowania się lekko wydłuża reakcja natychmiastowa i wyhamowałem metr przed jego, przednim kołem kretyn cały czas się na mnie patrzył i jeszcze hamował obydwoje się zatrzymaliśmy byłem tak wkurzony że nawet mu nie nabluzgałem chociaż mu się należało.. patrzeć do przodu i na boki.. a co dopiero jeszcze w lusterko żeby na światłach jakiś idiota nie zrobił z dupy garażu.. jak dobrze że miałem akurat bieg włączony i nikogo nie było na przejściu.. a co do wypadków motocyklistów, nie mogłem przejechać tak poprostu, koleś wyłożył się przy niewielkiej prędkości około 60km/h na kwasaki zx6 próbował hamować na zakręcie bo oczywiście samochód środkiem z naprzeciwka jechać musiał.. (kierowca twierdził że wyprzedzał rowerzystke) motocyklista hamował, położył maszyne na lewy bok i puścił.. motocykl kilka razy obrócił się w powietrzu poczym uderzył w płot, rozmawiałem z facetem dosłownie miał łzy w oczach że uszedł z życiem.. ale też że skasował maszyne oto zdjęcia :

 

http://goldasek.w.interia.pl/Zx9.JPG

http://goldasek.w.interia.pl/zx9r.JPG

 

dał dupy z ubraniem rto fakt.. jedyne co było pożądne to rękawice i kask..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...