Skocz do zawartości

Zlot w Trójmiescie?


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nie bylo az tak bardzo zimno...:unsure: szczegolnie jak wszycy odpalili maszyny (podobno 300 sztuk naliczono) :angry:

mi sie baaardzo podobalo...

 

 

hehe no w sumie na skwerku było ciepło :)... ale jak sie ludzie zaczynali zmywać to sie zrobilo zimno :blink: a jak wracałem to zapomniałem zapiąc kurtki :):P mam za swoje :rolleyes:

 

jak będę zdrowy to chyba będzie cud :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sopocie to byly conajmniej 3 grupy - nie udalo nam sie wyjechac jednczesnie :) teraz jest pytanie ktora z grup Ty widziales.... :rolleyes:

jechalicmy do gdyni...

 

 

widziałem grupę w której był jeden typ na streecie, prawdopodobnie na sradzie bądź jakimś innym suzuki, potem rzuciła mi sie w oczy R1 z jedną lampą (ładnie dawał na gumie) i VFRka, ogólnie to stali na stacji beznynowej Shell na Kamiennym Potoku, a policji to tam mieliście od zaj**ania :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byli chlopaki z m3m to byla czesc ktura nie jechala w paradie

 

nie? to dziwne- ja wyjechałem z paradą, ale dziwnym zbiegiem okoliczności przez gdynie jechałem za gosciami gumującymi sobie radośnie... i dojechałem za nimi(razem z kumplami) do - nie wiem jak sie ulica nazywa- równoległa do hutniczej :angry: taka pusta fajna do zabawy...potem wrocilismy na skwer(bez nich)... beka bo jak wracalismy to jeszcze ludzie dojezdzali z gdańskai dołączali się koło batorego...

 

 

hehe a wcześniej jechałem przez sopot za wyjątkowo uroczą panną z talią osy na cbr-ce 125ccm :unsure:... (była urocza- podziwiałem ją w jej lusterku :) ). pozdrawiam jeśli przypadkiem to czyta :rolleyes:.

 

 

czyżbym wyrastał na starego zwyroola?? nieeee , młodym jeszcze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem za gosciami gumującymi sobie radośnie...

 

no właśnie widziałem że chłopaki się niczym nie przejmowali, jak było z policją? jakieś problemy, mandaty czy obeszło się bez ubytków na majątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widziałem że chłopaki się niczym nie przejmowali, jak było z policją? jakieś problemy, mandaty czy obeszło się bez ubytków na majątku?

 

heh nie było problemów :D przejezdzajac na czerwonych światłach machaliśmy im, oni nam, pełna kulturka :notworthy:

 

paru ziomów na choinkach miało zamontowane syreny policyjne- pomagało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, a mi sie nie udalo dolaczyc do parady :) nie zdazylem wyszykowac maszyny (czekam na piep***na uszczelke)... trzeba bylo sie szybciej zabrac za robote... Ale tegoroczna frekwencja pozytywnie mnie zaskoczyla :notworthy: oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czolem panowie (i panie)

 

Pogoda nam sie zrobila! Duzo maszyn juz widzialem spacerujac poki co przed przegladem po chodniku - nie chce wertowac wszystkich tematow pokolei (bo i tak cos przegapie) - powiedzcie mi gdzie i kiedy termin najblizszego spotkania !!

 

Pozdro :)

 

sroda jest aktualna - rozumiem

Edytowane przez Zawalidroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...