Skocz do zawartości

Wkońcu kupiłem nowa maszyne


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ronias :

 

Visitor

Wiek: 17 Zodiak:

Dołączył: 18.07.2005

Dni na forum: 138

Skąd: Gródek

 

hahahahaha sorki za OT ale tak mi sie skojarzylo z pewnym serialem :P ciezko nie kojarzyc jak dziewczyny przychodza caly czas to ogladac u mnie w pokoju :lapad: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roniass- zgadza sie R1 ma mały wgniotek na baku i małe ryski na plastiku ale czy to ta z alegro to nie wiem - w sumie to dlatego j akupilem bo inaczej bym srebrnej nie kupil - chce czerwona - a poza tym to igła przebieg 5200 km bardzo zadbany - zmieniony troche tył i migacze

 

A co do zx9 a R1 to nie ma co porównywac bo tamta zx9 była z 95 roku a R1 jest 2002/2003- ale uwazam ze zx9 nawet w nowszym roczniku jest przestarzała technologicznie w porównaniu z R1 czy CBR 900 nie mowiac o 1000 RR co innego zx10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aerograf może się podobać albo nie, tak samo jak zwykły kolor i nie ma to związku ze sprzedażą (choć prawdopodobieństwo niepodobania się aerografu jest wyższe od zwykłego lakieru bo oprócz kolorystyki dochodzi wzrornictwo które też musi się spodobać :roll: )

 

ja tam wychodzę z założenia, że kolorem się nie jeździ :mrgreen: choć gdyby mnie było stać na takie widzimisie to nie wykluczyłbym wybrzydzania ze względu na kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aerograf może się podobać albo nie' date=' tak samo jak zwykły kolor i nie ma to związku ze sprzedażą[/quote']

Oczywiście, że w tym zaściankowym kraju ma znaczenie, a to z tego względu, że 99% przypadków malowania aerografem następuje po naprawach owiewek.

W przypadku mojej było tak, że na wiosnę 2 lata temu motocykl wyjechał z salonu Mitsui na lawecie z zerowym przebiegiem i pojechał do Elbląga na aerograf. Na wiosnę tego roku przeszedł jeszcze jedno malowanie, gdzie poza 'bazą' dostał kilka warstw lakieru bezbarwnego, w przeciwnieństwie do malowania fabrycznego. Malowanie fabryczne pozbawione jest 'klaru' co powoduje, że chęć spolerowania choćby małego zmatowienia kończy się przepolerowaniem lakieru do podkładu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...