Skocz do zawartości

No i co...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i co... zmienilem zaworek iglicowy uszczelki i cos tam jeszcze w gazniku i nic paliwo nadal zapie... mi przez dziurke w wydechu z 1 gara:/ bo mam 2 Rd250LC juz to pisalem ale teraz jestem po wymianie i nadal kopci i to sporo maielm dorabiany 1 tłok i pierscienie jakies dalsze rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz odpalilem(a zamiawialem u jakiegos kolesia z netu a pierscienie w wawie)no i chodzi slabiej niz przed remontem a wtedy 1 tlok byl pekniety i kopci kazniki posprawdzalem powymienialem w nich jakies pierdoly i nic paliwo zapier--- bo dziurki zrobilem w nich -mi by sie przydal jakis kolo z forum ktory sie zna na maxa wpadlby i by powiedzial co i jak bo nie wiem co zrobic filmik wam nagrac:( czy co....

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO mechanicy litosci w czym moze byc przyczyna ze mi paliwo wywala tlumikiem;(

 

a moze poprostu jeden gar nie spala co????? wtedy paliwo sie bedzie lało w tłumol

 

pisałes coś o kopceniu jak robiłes remont dałes nowe simeringi??

 

nastepna sprawa dorabiane tłoki i pierścienie ;/

za duzo niewiadomych zeby tak sobie od reki stwierdzić co mu dolega

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wał a co to by zmienilo?? w praktyce:/ chyba nagram filmik i dam link do niego zobaczycie jak pracuje i jak kopci:/tylko gdzie moge zamiescic taki link z filmikiem.

 

to ze z jednej strony nie bedzie ssało powietrza a z drugiej oleju. Chyba ze tu już jest zastosowane rozwiązanie zapłonu w kąpieli olejowej to wtedy z dwóch stron nie bedzie ssało oleju czyli moto nie bedzie kopcic i bedzie chodził normalnie

 

a tak swoja drogą to sie nie obraź skoro ty nie wiesz co by dał simering a sam składałeś ten silnik to on nie ma prawa działac ;/ pewnie ma tyle przedmuchów itp ze ssa powietrze jak odkurzacz bokami :D

 

inna sprawa ze ta firma co dorabiała ci tłok i pierscienie to chociaz zrobiła szlif cylindra albo go zmierzyła???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...