Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty ?!?!?!?!? Browara z wieży przez smoka chcesz ciągnąć ? Żylaków chopie za uszami dostaniesz po pierwszym litrze!!! Specjalnie nie było o smoku !!! Musisz odpocząć przy kufelku, bo Ci się od tej nauki bajki pier...olą !

 

Z wielką przyjemnością usiadłbym przy browarku i nawet bajek bym posłuchał :twisted: Tylko niestety ta nauka... :?

Mam bana do 29... A później :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam pytan! Prot nie namawiaj nas do zlych rzeczy  

Ty jestes stary alkoholik i my sie Ciebie boimy - a im czesciej piszesz takie rzeczy tym czesciej o nich myslimy - przestan juz

No dobra - nie będę Was namawiał do uczestnictwa w dzisiejszych imieninach Kasi we Wrocławiu, które odbędą się o godzinie 20.00 w Czeskim Filmie na koszt Kasi czyli mój. Rozumiem Wasze obawy, więc nie nalegam, żebyście wpadli bez prezentów i usiorbali swoje pyski za free. Nie przychodźcie i nie róbcie jej przyjemności. Posiedzimy sobie we dwoje porozmawiamy na temat sensu życia przy niegazowanej i zdrowym soku z czarnej poprzeczki. Uczcie się lepiej pilnie. :twisted:

Ona w przeciwieństwie do Was ma na serio tak na imię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się źle widzi piątek  we Wrocku będę chyba koło południa, więc dość wcześnie zacznę "przedbiegi".

Źle widzi ? To dobrze ! :D

Przecież hasło imprezy to " Już nic i nigdy nie będzie w Twoim życiu takie, jak przedtem " :D

Może się zdarzyć, że kolacji nie doczekasz ... Oni okrutnie piją ... Idź sobie lepiej gdzieś do muzeum, na wystawę, Panoramę sobie zwiedź i unikaj okolic Pasteura. Od jakiegoś czasu już na pl. Grunwaldzkim gorzałą i piwskiem wali nieznośnie. Tego sąsiada z góry co przez siedemdziesiąt lat nie pił, na OLO ostatnio odwieźli. Trzeba unikać tych Dzieci Szatana - Ament. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot - spokojnie, ja już przeżyłem parę imprez groopy Południe i jeszcze dycham :D

Może się zdarzyć, że kolacji nie doczekasz ...
Własnie tego się troszkę obawiam z racji wczesnego przyjazdu.

 

Muzea mnie nie kręcą (z browarem nie wpuszczą), panoramę widziałem (chodzi człek w kółko i obraz zdaje się nie mieć końca).

Myślę że jak tylko przyjadę to zakotwiczę w przystani na Wybrzeżu Wypsiańskiego :-) tam zawsze spędzało się "okienka" między zajęciami, se usiądę, powspominam, może nawet jakieś ładne babeczki się pokręcą :roll: :mrgreen:

I tak jakoś doczekam wieczora

 

 

PS.

Jak się nazywa kobieta po jednym stosunku???

Jednodętka...

 

A po stu???

...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...