Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktoś z was z Wroc moglby zalozyc jakis sensowny temat z terminami zlotów na dolnym slasku sezonu 2006 ktory juz za miesiac rozpoczynam?;) proponuje takie bez spamu itd, same konkrety miejsce data i tyle, kazdy by wpisywal jak by wiedzial o jakims a ustawki na wyjazd to juz na priv mozna zalatwic, pozdro

Tak se ne da pane Havranek... :twisted:

 

Poza tym ty też masz dwie rączki i jeżeli takiego tematu ci brakuje to nie przeszkadzamy :D ;) (chętnie skorzystamy z nowej możliwości dyskusji :oops: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ja napisze nowy post o zlotach i sie zacznie: ,,PODOBNO SLYSZALEM ZE MA BYC JAKIS ZOLOT OKOŁO LIPCA GDZIEŚ POD WYPIZDOWEM GORNYM'' i 827364872346827346 odpowiedzi na ten post '' MMM JESTEM ZAINTERESOWANY PROSZE O DALSZE INFO'' , ''JA TEZ'' ""I jA'' ;))))))))) no co nie bedzei tak? moge zalozyc jak obiecacie ze nie zaspamujecie go, potem nie dziwota ze macie takie przebiegi na forum kosmiczne:) ja po prostu konkretny jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Elefantentreffen nie jade, nie nawidze zimna poza tym sesja mnie dopadła ;), czy w sezonie forumowicze z wroc robią jakieś ustawiki NA MOTO NIE NA ALKO! np, w kazdy ostatni piatek miesiaca czy cos w tym rodzaju? zebrało by sie chyba troche osob z wroc i okolicy no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOsna nie dramatyzuj... Musisz odróżnić życie "forumowe" od tego co dzieje się na zywo. 4um jest m. in. po to, by oderwać się od szarej i zimnej zimowej rzeczywistości.... Przyjdzie sezon to zaczniemy jeździć.

 

Pozdro dla wszystkich zjebow i tych "normalnych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w sezonie forumowicze z wroc robią jakieś ustawiki NA MOTO NIE NA ALKO! np, w kazdy ostatni piatek miesiaca czy cos w tym rodzaju? zebrało by sie chyba troche osob z wroc i okolicy no nie?

A co to są ustawki :notworthy: ?? Zbieramy się gdzieś i lejemy kogoś :twisted: ??

 

A jeżeli chodzi o jakieś wyjazdy krótsze i dłuższe to jasne, że w sezonie nie siedzimy na necie i nie gadamy o głupotach tylko jeździmy kiedy i gdzie się tylko da 8)

Więc jak przyjdzie kwiecień to można będzie pomyśleć o takim temacie: Motocyklowi abstynenci WROCŁAWIA i okolic łączmy się!! i będą tylko konkrety odnośnie jakiś tras w okolicach Wrocka 8) Jest tu parę ładnych miejsc gdzie można się udać, a gdzie nie dane mi było się znaleźć. Nawet co drugi tydzień można trzasnąć jakąś konkretną traskę (ok. 400 km) z ładnymi widoczkami i pięknie wyprofilowanymi, równymi winklami :twisted:

 

pzdr i oby do wiosny

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie wyprofilowanymi, równymi winklami Twisted Evil

CHyba Cię trochę poniosło moja droga - przecież to Polska... :?

PGR-ku pomarzyć zawsze można... :lol:

Jednkaże w okolicach Wrocławia są także takie fajne traski z pięknymi drogami i szybkimi winklami, np. w Czechach :notworthy:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest sutawka ?

 

Spimy w Jeleniej czy gdzies tam (Prot ma kajsik tam meline) I lecimy do Pragi a co

Melina sie zlasowała z dniem 1 grudnia niestety.

Pomysl niezły - Karpacz, Szklarska, Jakuszyce - ładne winkle, lasy, a za szczytem - Harrachov i tylko 150 km do Pragi. Ćwiczyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no to prędzej. W takim razie robimy sutawkę na mały wypadzik na Czechy. Spimy w Jeleniej czy gdzies tam (Prot ma kajsik tam meline) I lecimy do Pragi a co :!:

No i teraz mówisz z sensem :notworthy: ... wiosenny wypad do Pragi nie jest zły , zważywszy na to iż nigdy nie dane mi było przebywać w tym jakże zacnym grodzie :oops:

A drogi u naszych sąsiadów są o niebo lepsze od naszych, a na dodatek na poprawę humoru ten język... mówię ci ten język... w znaczeniu czeski język :roll: bardzo poprawiający samopoczucie :lol:

 

ps. a co z weekendem?? dacie radę gdzieś się wyrwać coby pooddychać świeżym powietrzem w jakimś pubie??

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ktoś powrócił do właściwego tematu. Jest do zrobienia zaległy Dzień Dziadka. ( Pamiętacie o prezentach mam nadzieję - drogich i dużo).

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 19:28 ]

"DDwB" Czyli Dzień Dziadka w Beskidach ? Hmmmm kochani jesteście - jestem wzruszony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ktoś powrócił do właściwego tematu. Jest do zrobienia zaległy Dzień Dziadka.

Już te filozoficzno-egzystencjalne bzdety zaczęły mnie nudzić :notworthy: dlatego powróciłam na tory które są mi bardziej bliskie :notworthy: ... to kiedy, gdzie i dlaczego tak mało :buttrock:

 

Pamiętacie o prezentach mam nadzieję - drogich i dużo.

Prezenty oczywiście będą, będzie ich duuuuuuuuużo i będą strrrrrrrrrrasznie drogie :twisted: (czy plastikowy pistolet na wodę jest wystarczającym prezentem... :oops: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...