Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś oszczerstwa rzucane na moją zacną osobe... Spotkamy się w sądzie... bądź barze... do wyboru

 

W barze sądowym, na podwójnym soku bananasowym, z pamarynek, albo mandarańczy. Wybór broni należy do Ciebie.

P.S. Ja nie pytam jaka ona była wiesz ... ten tego ... ino czy to była "starsza" czy "straszna" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak dzielą się kobiety :mrgreen: :?:

Na ładne, brzydkie i te z Polibudy :?

A te z Polibudy jak się dzielą :mrgreen: :?:

Na ładne brzydkie i te z inżynierii sanitarnej :lol:

Ta Pani po inżynierii jest więc co się głupio Prot pytasz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak dzielą się kobiety

Na ładne' date=' brzydkie i te z Polibudy

A te z Polibudy jak się dzielą

Na ładne brzydkie i te z inżynierii sanitarnej

Ta Pani po inżynierii jest więc co się głupio Prot pytasz[/quote']

A te z inżynierii sanitarnej się dzielą na ładne, brzydkie i Mishelową ... to miałaś na myśli ? :) :mrgreen:

A propos ... a może Mishelową by na PGR-treffen ? Mishel jedziesz sam czy ze swoją nową ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja nie pisałam, że Mishelowa też jedzie :?: :mrgreen: :twisted:

No tak ja nic nie mówiłam :roll: ale myślałam, że Mishel powiedział, że swoją nową dziewczynę zaprosił :mrgreen: :) :arrow: 8)

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 09:35 ]

ze swoją nową

Prot ta to już stara' date=' tamta to teraz jest nowa :mrgreen:

 

[ [i']Dopisane: 22-12-2005, 09:36[/i] ]

Ta z którą jechał z baletów w Rynku na Legnicką przez pętlę na Nowym Dworze - ta to jest teraz nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo...

Jak dobrze Prot zauważył ja ubieram szpileczki, miniówkę, nery oczywiście na wierzchu do tego moherowy beret i nie będę się tłukła pociągiem jak ostatni student ;)

 

Załatwiać nowego bang-busa ino rychło :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubieram szpileczki' date=' miniówkę, nery oczywiście na wierzchu do tego moherowy beret i nie będę się tłukła pociągiem jak ostatni student[/quote']

O Qrna Astarte to Ty szpylki masz w domu :?: :roll:

Czy będziesz pożyczać :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ubieram szpileczki' date='[/quote']

Poj...ało Cię Astarte ? Szpilki se kupiłaś na PGR-treffen ? To k...a wódki w lodówce nie masz na wyjazd, a Ty na głupoty kasę wydajesz?

To ja Cię za fajnego gościa miałem, na rękach Cię nosiłem, po pupci Cię klepałem ... a Ty se szpilki przebierańcu jeden przyprawiasz ? :mrgreen:

 

[ Dopisane: 22-12-2005, 11:29 ]

Czy będziesz pożyczać

Jeśli tak to PIERWSZY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Qrna Astarte to Ty szpylki masz w domu :?: :roll:

Czy będziesz pożyczać :?: :mrgreen:

A masz jakieś do pożyczenia dla biednej studentki :)

 

To ja Cię za fajnego gościa miałem' date=' na rękach Cię nosiłem' date=' po pupci Cię klepałem ... a Ty se szpilki przebierańcu jeden przyprawiasz ? [/quote'']

No może i prawda... przeca nie będę kobiety udawać :lol: (jeszcze się zabije na tych high-hills :? ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jerry Oni coś zmiękli w nowym roku :P . Rozmawiałam przed chwilką z Protem i On chyba nie za bardzo, :-x chyba już nie pije :notworthy: i tak w ogóle to chyba ma sraczkę :roll: i nie ma ochoty nas oglądać itd.

A reszta to nawet telefonów nie odbiera ;)

Nie wiem co się dzieje ale nie dość, że mają zryte berety na maxa to teraz jest jeszcze gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !!!!!!!! JA NIE CHCĘ !!!! Moje życie od czasu rozmowy z reniferem już nie jest takie, jak do tej pory. Nie piję z Wami ani dzisiaj, ani na PGR Treffen, ani na Rybolu !!! Nigdy ! Nie zapraszajcie mnie, nie piszcie, nie namawiajcie. Nie ma mnie dla Was !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry Oni coś zmiękli w nowym roku :P . Rozmawiałam przed chwilką z Protem i On chyba nie za bardzo' date=' :-x chyba już nie pije :notworthy: i tak w ogóle to chyba ma sraczkę :roll: i nie ma ochoty nas oglądać itd.

A reszta to nawet telefonów nie odbiera ;)

Nie wiem co się dzieje ale nie dość, że mają zryte berety na maxa to teraz jest jeszcze gorzej ;)[/quote']

 

łoki coż nic na siłe, jeśli cosik zmieniałoby się daj mi proszę znać to podjadę.

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje życie od czasu rozmowy z reniferem już nie jest takie' date=' jak do tej pory. [/quote']

 

Ciekawe co Ci ten renifer nagadal? :twisted: Moze chcial sie wyzalic po tym jak go lekko z Pgr'em zmolestowalismy ;) Ale cobys nie byl osamotniony wiedz ze lacze sie z Toba w cierpieniu Panie!

 

Z abstynenckim pozdrowieniem - Cotlet juz (nie)alkoholik 8) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...