Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pozwoli pozwoli

całe szczęście' date=' bo już sie martwiłam :mrgreen:

I żeby Was naukowcy zdopingować... za zaliczone koło: na 3 - piwko' date=' na 4 - 3 piwka, na 5 - wieża na mój koszt. Indeksy lub kolo do wglądu ! I to się nazywa motywacja i promocja Polskiej Nauki !!! [/quote']

A mnie to tak nie motywujesz :P

A tak w ogóle to kto idzie na bazar' date=' żebyśmy się zgadali i razem poszli [/quote']

Wrzucimy do tematu gdzie i o której sie zbieramy i każdy co będzie miał ochotę to się zjawi.

Już my przypilnujemy' date=' byś tą WSK-e miała śliczną [/quote']

Mishel właśnie dlatego idę tam z Wami :mrgreen: Tylko tak sobie pomyślałam, że jak my taką bandą każdy podobający mnie się motocykl będziemy sprawdzać to nas policja z motobazarku wyprosi :mrgreen: :P ;)

A chciałabym przypomnieć, że po imprezach na Pasteura to tylko Prot ma czyste papiery :mrgreen: (bo jeszcze u Was nie był) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryllu - proszę natychmiast posprzątać balkon, zrobić fotkę, zamieścić w avatarze, a nagroda Cię nie minie :).

Michał - odnośnie busa, o którym pisałeś - Adu się wybiera w piątek, 2 XII, lecz ma przejściowe kłopoty z netem więc trzeba ją namierzyć telefonicznie. Słoneczka z Pasteura słyszą ?!?!?!?! Na moich kolanach siedzi ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obiecuję na 100% ale może pojawię się w sobotę 3-go na male anale

w razie czego pały mieć telefony przy dupach i odbierać choćby o 8 rano

 

Broda Ty nie marudź tylko przybywaj bo kto burka na spacer wyprowadzi ?? hehehe

pozdro

 

jerry

=============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mishel właśnie dlatego idę tam z Wami :mrgreen: Tylko tak sobie pomyślałam, że jak my taką bandą każdy podobający mnie się motocykl będziemy sprawdzać to nas policja z motobazarku wyprosi :mrgreen:  :P  :)

Biedne te motocykle (albo raczej sprzedawcy :twisted: )... jak zaczniemy oglądać każde moto, wytykać ich mankamenty to nic nie kupisz :P

 

ps. a tak w ogóle to za czym się rozglądasz?? Gs, virażka, a może r6 (które to każdy poleca na pierwsze moto ;) ) ??

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a tak w ogóle to za czym się rozglądasz?? Gs, virażka, a może r6 (które to każdy poleca na pierwsze moto

Chyba tak najbardziej to chciałabym Virago535, Doktor kupił swojej żonie Hondę Shadow i ona też mi się podoba.

Pewnie pierwszy motocykl będzie tego typu, Prot ma Drag Stara i zaraził mnie klasykami stąd ten wybór. A jak już zacznę jeździć to może się okazać, że wolę coś szybszego w innym klimacie :?: :mrgreen:

Sama nie wiem, zresztą jak pójdziemy na motobazar to będziemy wtedy rozmawiać o konkretach.

Ja mam problem bo nie na każdym motocyklu będę mogła jeździć (mam za krótkie nogi) :mrgreen:

 

A tak, co do naszego wyjścia w sobotę :?: Spotykamy się na Pasteura :?: , idziemy pić a rano na bajzel :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka napisał:

Mam nadzieję, że Michał w tym temacie pozwoli nam pospamować  

 

 

pozwoli pozwoli  

Michał nie taki znów straszny, a imprezy to rzecz bardzo porządana

No i chwała Ci za to. Jak przyjedziesz do Wrocka, to masz u mnie browara :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...