Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po Swietach zaczynam prace nad MAriem a moze pomozesz mi w tym i spotkamy się na małym wścieklaku w zacnym gronie??

Z przyjemnością ... ale wyp...am na zasłużony, długo oczekiwany urlop ... no chyba, że miałeś na myśli po Nowym Roku... ale tu też d...a ... pierwszy weekend to już Treffen. -Pasteurkowcy też na odwyk do mamy i taty pojechali, więc zostajesz sam ... Ale dasz radę ! Wierzymy w Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Swietach zaczynam prace nad MAriem a moze pomozesz mi w tym i spotkamy się na małym wścieklaku w zacnym gronie??

Z przyjemnością ... ale wyp...am na zasłużony' date=' długo oczekiwany urlop ... no chyba, że miałeś na myśli po Nowym Roku... ale tu też d...a ... pierwszy weekend to już Treffen. -Pasteurkowcy też na odwyk do mamy i taty pojechali, więc zostajesz sam ... Ale dasz radę ! Wierzymy w Ciebie ;)[/quote']

hmm powiadasz urlop heheh i niech tak będzie ja objecałem sobie, że wypije dopiero w ostatni dzień tego roku i widzę, iż słowa dotrzymam.

Ale Stycznia az sie boje :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Stycznia az sie boje
I bardzo slusznie. Wspomiajac wroclawski zlot tez zaczynam sie bac ;) A teraz bedziemy jeszcze na terenie PGRa ;)

 

Astarte się ponoć w szpileczkach wybiera damessa jedna a jak przyjdzie pchać autko to jej kończyny zmarzną i znowu na plecy komuś wskoczy.
To jedna z opcji. Jest jeszcze sansa ze jak zaprze sie dobrze szpilka to sama bedzie pchala... a my bedziemy kibicowac i zagrzewac bo boju z ;) w dloni ;)

Pozdro

 

[ Dopisane: 21-12-2005' date=' 16:50[/i'] ]

[spam mode on] PS. A parapet lepszy od boazeri [spam mode off] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKP RULES

Ale mu słodzisz ... na te Syberie to jeszcze parę lat pociągi nie będą dojeżdżać. Mówił mi jeden stary góral ( Mishel mu było czy jakoś tak ...), że od Bielska Białej to trzy dni saniami na Goorkie-Jakąś-Tam się jedzie często zmieniając konie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ten temat - PGR-treffen jest obok !!!

Po drugie tu się o imprezach we Wrocku rozmawia.

A po trzecie to ja zgłaszam powyższy post do moderatora ! Bando Spamerów !!! :mrgreen:

A po czwarte ten góral co mówił o zmianie koni, niedawno miał okazję poszaleć nad ranem po ulicach Wrocławia :mrgreen: ze straszą Panią ;) środkami komunikacji miejskiej ... bawiąc się w laryngologa więc może nie miał na myśli jednak ręki jeno konia ;)

 

[ Dopisane: 21-12-2005, 17:52 ]

;) nie "Straszną Panią" tylko "Starszą Panią" miało być :mrgreen: eee Mishel jaka ona w końcu była ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee Mishel jaka ona w końcu była ?

Dżentelmeni nie mówią o takich rzeczach...

Dobrze' date=' że nie nim nie jestem, więc opowiem przy najbliższej okazji :mrgreen:

A po czwarte ten góral co mówił o zmianie koni' date=' niedawno miał okazję poszaleć nad ranem po ulicach Wrocławia ze straszą Panią środkami komunikacji miejskiej ... bawiąc się w laryngologa więc może nie miał na myśli jednak ręki jeno konia [/quote']

Jakieś oszczerstwa rzucane na moją zacną osobe... Spotkamy się w sądzie... bądź barze... do wyboru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...