Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KOnik czyżbyś miał już jakies doświadczenia związane z panią w ślicznym kapeluszu
hehe... przemilcze bo dlugo by wyjasniac co z Pania w kapeluszu a co z Pania bez kapelusza... (enigmatyczne.. ale takie mialo byc ;))

A ja za Protem - Astarte powiedz nam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak właśnie myślałam, że pochopnie zrozumiecie moje słowa ;) ... oczywiście to nie o was mowa ;) :mrgreen:

 

ps. jutro już do domku jadę... a snowboard już na mnie czeka, jeszcze tylko go piknie go wyglancować i będzie śmiganie po winklach w Szczyrku jak marzenie :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR Misiu ! Nie nokaj mi tu, tylko chłopie bierz się za odśnieżanie bo nie dojedziemy. Patrzę wkoło a tu śnieg wali i wali. Tak sobie myślę, że dobrze byłoby, żeby od Bielska droga była czarniuuuuutka ! Rozumiemy się kawalerze ? Bo Astarte się ponoć w szpileczkach wybiera damessa jedna :mrgreen: a jak przyjdzie pchać autko to jej kończyny zmarzną i znowu na plecy komuś wskoczy.

Czapka-uszanka i szpileczki ;) ale te babay mają pomysły

P.S. A tak na serio to drogowcy się uwijają ? Czy znowu zaspali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

po krótkiej nieobecności, widzę że bicie piany trwa dalej a co z konkretami??

PGR tylko oby Ciebie zima nie zaskoczyła jak drogowców we Wrocku, oni teraz dostali sporą karę obyś i Ty jej od nas nie dostał. A tak na marginesie kto jedzie innym środkiem niż wesoły bus??

pozdrowionka

jerry

 

[ Dopisane: 21-12-2005, 13:10 ]

A tak właśnie myślałam' date=' że pochopnie zrozumiecie moje słowa ;) ... oczywiście to nie o was mowa ;) :mrgreen:

 

ps. jutro już do domku jadę... a snowboard już na mnie czeka, jeszcze tylko go piknie go wyglancować i będzie śmiganie po winklach w Szczyrku jak marzenie :twisted:

 

pzdr @starte[/quote']

Astarte zostaw parapet i zacznij śmigać na normalnym sprzęcie. :lol: :lol: Może następnym wyjazdem grupy południowo - zachodniej będą szusowania bo białych łąkach (bez skojarzeń proszę ;) )

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie do desek odwal idź se boazerie nasmaruj :mrgreen:

 

heheheh następny parapec....przecież to jest profanacja zimy, drapią i drapią tymi parapetami, że później normalnie śmigać nie można,

ehhh szkoda gadać jaka to teraz moda :oops:

jerry

 

PS a deseczki spokojnie już przygotowane i były testowane na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry Ty spamerze - to temat o imprezach we Wrocku, a nie o parapetach (no chyba, że o parapetówie - to dopuszczamy) i boazerii ...

I kto to mówi :arrow:

po krótkiej nieobecności' date=' widzę że bicie piany trwa dalej a co z konkretami??[/quote'] Zamiast tu spamować lepiej szykuj tego swego forda Ka czy Fu, albo popracuj nad Mariem, bo nudno będzie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry Ty spamerze - to temat o imprezach we Wrocku' date=' a nie o parapetach (no chyba, że o parapetówie - to dopuszczamy) i boazerii ...

I kto to mówi :arrow:

po krótkiej nieobecności' date=' widzę że bicie piany trwa dalej a co z konkretami??[/quote'] Zamiast tu spamować lepiej szykuj tego swego forda Ka czy Fu, albo popracuj nad Mariem, bo nudno będzie :mrgreen:

 

Ehhh nie ma człeka pare chwil i od spamerów go wyzywają 8). Prot niech będzie parapetówka na stoku. Czy miałeś okazję upodlić się mając narty na nogach i stojąc na fajnej górce, To jest dopiero fun heheeh.

Po Swietach zaczynam prace nad MAriem a moze pomozesz mi w tym i spotkamy się na małym wścieklaku w zacnym gronie?? Zawsze im więcej głów do przekonywania tym łatwiej

jerry

 

[ Dopisane: 21-12-2005, 15:09 ]

Popracujcie na d soba chopy ibno zeby dziecek z tego nie było :twisted:

 

Jerry mowisz ze juz testowales na stoku.. nie wiedziałem że we Wrocku sa jakeiś chałdy :mrgreen:

 

hald niet we Wrocku naomiast pod Wrockiem owszem owszem są i to zacne ;) ;)

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...