Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wazne Kaśka kto byl' date=' jednakowoz lekko przesadzili k..wa m.c[/quote']

Co to za MC na imprę wpadli ? :mrgreen: A wiedziałem, że MC to nie do końca fajni ludzie. Był taki temat Klubowanie czy bandytka. Nieco tam podpadłem, więc jak dałem ogłoszenie, że będę u Was, to może kurna po mnie wpadli ? Przepraszam, jeśli to przeze mnie ... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dresiarze powiadasz ... a to gorsze od Radia Ma-Ryja :) Ty wiesz co oni biednym motonitom robią ?!?!?!?

dajsiprzejecha9qw.th.jpg

Pewnie tak właśnie chcieli Wam zrobić ! Dobrze, że nie wpuściliście łobuzów... trzeba było na pały dzwonić :mrgreen: w końcu mogłoby być ich dwóch kurde ... :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w sprawie odzyskania dzwonka oraz spalenia Biskupina, a następnie okolic bunkra na Grabiszyńskiej odbdzie się w piątek w późnych godzinach popołudniowych na Inowrocławskiej IV p, m.30 . Po dokonaniu pomiarów sprzętu (crash-pady)i zażyciu środków na odwagę (do wyboru - apteczka pełna :) ), wymarsz na pierwszoliniowe pozycje (lokalizacja okopów do ustalenia). Obecność bojówki z Pasteura obowiązkowa ! Przewiduje sie walkę na bagnety (bronki), a po rozgrzewce uruchomiona być może zostanie broń pancerna (okowitka), w tym katiusze (wściekłe a'la Mishel). W końcu mamy walczyć z dwoma bliżej już określonymi osobnikami, którzy w bojach nie wymiękają. Czy sanitariuszka Astarte słyszy ? Na szkoleniu PCK była w weekend, więc niech nie wymyśla szkoleń w najbliższy ! Będzie opatrywać rannych, chyba, że sama polegnie, jak to już bywało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wajdelota

że kto ?!?!?!? A skąd Ty znasz takie długie słowo ? :mrgreen:

Że to dział nt imprez, niniejszym ogłaszam, że w związku z oficjalnym odpaleniem GS-a Kaśki w dniu dzisiejszym, oraz nakręceniem przez wspomniany powyżej motocykl 5 km i 200 m, już za chwilę odbędzie się we Wrocku impreza. Imprezę uświetni bliżej mi nieznany zespół irlandzko-spódniczkowo-kraciasty w męskich podwiązkach podtrzymujących różowe podkolanówki, śpiewający (?) i tańczący (?) ludowe piosenki chyba zagraniczne w języku bliżej mi nie znanym.

Przelotu na GS-ie pomimo niesprzyjających okoliczności ( mżawka, temeratura +4 st. C, brak tablic rej.) dokonali dzielni motocykliści: Kaśka, Cotlet, PGR i ja ! :mrgreen: czym zasłużyli sobie na nagrodę w postaci bronków. Pite będzie w Alibi.

P.S. Jeżdżone było indywidualnie i zbiorowo. Zdjęcia z tej niezwykłej imprezy w następnym odcinku ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sanitariuszka Astarte słyszy ? Na szkoleniu PCK była w weekend' date=' więc niech nie wymyśla szkoleń w najbliższy ! Będzie opatrywać rannych, chyba, że sama polegnie, jak to już bywało :mrgreen:[/quote']

Astarte słyszy i jak zawsze nigdy nie domawia... :twisted:

 

Przelotu na GS-ie pomimo niesprzyjających okoliczności ( mżawka' date=' temeratura +4 st. C, brak tablic rej.) dokonali dzielni motocykliści: Kaśka, Cotlet, PGR i ja ![/quote']

Ja też bym z chęcią go przeleciała 8) Bo taki ładny jest hamerykański... A zdrowie przy zespole irlandzko-spódniczko-kraciastym ZAWSZE :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś się wysilił PGR! Było miło. Astarte w domu mimo "wleczonego" na ostatnim odcinku. (Jaka ona ciężka !!!). Ale daje radę. Zasługuje na miano prawdziwego motocyklisty. Było cudownie. Sezon uważam za zakończony. Otwarcie sezonu proponuję w piątek.

P.S. Astarte nie śpij !!!

P.S. II. Kto nie był niech żałuje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte nie śpij !!!

No już wstałam...

Jak zawsze świetnie się bawiłam :twisted: Następne tańce, hulanki i swawole mile widziane... Oj w piątek się będzie działo :D (nie martw się Kasiu grzeczna będę... będę się starała przynajmniej :mrgreen: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem w wielkim szoku 8O , że od 13 nikogo tu nie było :?

Czy 13 okazał się dla Was pechowy i zmogło Was od chlania :?:

 

Chciałabym delikatnie przypomnieć, że jutro tj. w piątek 16.12 spotykamy się u mnie w celu spożycia wody ognistej :P :split: :P :arrow: :mrgreen:

Godzina spotkania 20.30 później planowane przejście do rynku w celu :idea: spalenia jakiejś knajpy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem w wielkim szoku 8O ' date=' że od 13 nikogo tu nie było :?

Czy 13 okazał się dla Was pechowy i zmogło Was od chlania :?: [/quote']

Pewnie swoista cisza przed burzą :D

 

Chciałabym delikatnie przypomnieć' date=' że jutro tj. w piątek 16.12 spotykamy się u mnie w celu spożycia wody ognistej :P :split: :P :arrow: :mrgreen:

Godzina spotkania 20.30 później planowane przejście do rynku w celu :idea: spalenia jakiejś knajpy :mrgreen:[/quote']

Takie informacje są miłe dla mojego ucha ;) ... proszę o więcej 8)

 

ps. stroje wieczorowe mniemam że obowiązkowe? (w tym moherowy beret oczywiście :lol: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...