Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki post w tym dziale - imprezę śledzikowę robią w Warszawce ... 16-17 XII. Grupa Południe nie ma ochoty się wbić ? :) W Warszawce nas nie znają ... może by co spalić ? Samochody są, może by tak ... ten... tego ... do PGR-treffen czekać :roll: Można by zamieszkać na te dwa dni u Adu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki post w tym dziale - imprezę śledzikowę robią w Warszawce ... 16-17 XII. Grupa Południe nie ma ochoty się wbić ? :D W Warszawce nas nie znają ... może by co spalić ? Samochody są' date=' może by tak ... ten... tego ... do PGR-treffen czekać :roll: Można by zamieszkać na te dwa dni u Adu :mrgreen:[/quote']

Patrzajta panowie, a on tylklo kusi i kusi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pije i staje się w końcu normalnym człowiekiem...

Słuchaj no Przyjacielu. W kraju gdzie spożywa 99,9% ludności, nadużywa 86% populacji, chleje na umór, często lub bardzo często 67% studentów - Ty ośmielasz się pisać takie herezje ? Mishel - kiedyś w naszym zacnym kraju za herezje palono na stosie :twisted: Chcesz Ty Mishelku na stosie płonąć, jak nie przymierzając ladacznica jaka ? Napij sie synku, bo bredzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no Przyjacielu. W kraju gdzie spożywa 99' date='9% ludności, nadużywa 86% populacji, chleje na umór, często lub bardzo często 67% studentów - Ty ośmielasz się pisać takie herezje ? Mishel - kiedyś w naszym zacnym kraju za herezje palono na stosie Chcesz Ty Mishelku na stosie płonąć, jak nie przymierzając ladacznica jaka ? Napij sie synku, bo bredzisz [/quote']

Skoro tak ładnie prosisz... to się napije... Ale najpierw moja wątroba musi zostać zregenerowana :mrgreen:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no Przyjacielu. W kraju gdzie spożywa 99' date='9% ludności' date=' nadużywa 86% populacji, chleje na umór, często lub bardzo często 67% studentów - Ty ośmielasz się pisać takie herezje ? Mishel - kiedyś w naszym zacnym kraju za herezje palono na stosie Chcesz Ty Mishelku na stosie płonąć, jak nie przymierzając ladacznica jaka ? Napij sie synku, bo bredzisz [/quote'']

Skoro tak ładnie prosisz... to się napije... Ale najpierw moja wątroba musi zostać zregenerowana :mrgreen:

pozdr.

 

Wczoraj słyszałam w radiu, że 2 kawy dziennie pomagają wątrobie 8O na pewno macie kawe na mieszkaniu ;) :-D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to oni wiesz co mają ' date=' ale to nie o kawę chodzi.[/quote']

wypraszam sobie... Kawe akurat mamy i to nawet ze trzy rodzaje...

Z tego co zauważyłem, to mamy:

sypaną, rozpuszczalną, i 2 rodzaje cappucino :twisted: (to ostatnie to nie wiem skąd...)

Więc bez pomówień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...