Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się tylko wtrące - dziś (tzn. 20.I.06) będę wieczorkiem we Wrocku. Zostaję do poniedziałku rano. Gdyby ktoś miał jakieś propozycje to nr telefonu jest w profilu

K...aaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! Spier........aaaaaaaam !!! Kraaaaaasnallll nadciąga !!! Bedzię bolało !!!

 

[/size] No dobra - gdzie i o której? :mrgreen:

 

[ Dopisane: 20-01-2006' date=' 16:29[/i'] ]

Widze' date=' że Pasteura Team opadł z sił a mówią, że studenci teraz tacy wytrwali i mocni są !!!! Chyba się mylą [/quote']

Mają nowego członka rodziny :buttrock: Mishel odnalzał po latach siostrę i nic już w ich życiu nie jest takie , jak do tej pory. Mają "czysto, sucho, pewnie" i piorą skarpetki. Wczoraj byłem u nich .... żenada ... chlali soczek z różowych bananów, a ja im taką pyyyyszną podpałkę do Grylla :banghead: przyniosłem ;)

 

[ Dopisane: 20-01-2006, 16:32 ]

Czyżby Prot też nie istaniał w ten weekend??
Łożesz Ty ... Że co ? Że ja niby sie boję ? Ja nie istnieję ? Trzymajcie mnie bo mu zaraz ... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają nowego członka rodziny Very Happy Mishel odnalzał po latach siostrę i nic już w ich życiu nie jest takie ' date=' jak do tej pory[/quote']

 

No, w końcu siostrę odnalazł! Toż to cud! :mrgreen: Tudzież najgorsze, co im się przytrafiło! :twisted: :mrgreen:

 

Mają "czysto' date=' sucho, pewnie" i piorą skarpetki. Wczoraj byłem u nich .... żenada ... chlali soczek z różowych bananów[/quote']

Przechodzę atak....... Jestem w szszszszszoku!!!! 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnik miał syna, mało rozgarnietego, ale jedynego wiec chciał mu

przekazać dorobek życia.

Prowadzi go do fabryki i mówi:

- Zobacz, synu, tu jest maszyna. Wkładasz do niej barana, wychodzi

parówka, Kapujesz?

- Nie.

- No, kur*a, co tu do nierozumienia, baran, maszyna, parówka - kapujesz?

- Nie.

- No ja pier**lę - patrz tutaj: tu wkładasz barana. Chodź na drugą stronę Widzisz, wychodzi parówka. Kumasz nie?

- Tato, a jest taka maszyna, gdzie wkłada się parówkę a wychodzi baran?

- Tak, kur*a, twoja matka! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Astarte nie gadaja tyle, bo znowu w śniegu wylądujesz

Walka kulkami (albo raczej kupami śniegu) na zakończenie "wpisów" była bardzo pouczająca...

Rada: Nie rzucaj się kulkami z facetami, bo będziesz mieć darmowe mycie :lol: Jednak ja też nie pozostawałam dłużna :mrgreen:

 

Tym razem ją utopimy bo śnieg bedzie lezał przypadkowo na srodku Odry...  

Sadyści... biedną dziewoje chcą topić... :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...