Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój Kasia studentom. Niech się uczą' date=' bo nam to straszne tłuki rosną A my potrzebujemy motocyklistów naukowców:doktorów, docentów ... My na browarka a reszta do książek. Dawaj na PW omówić szczegóły.[/quote']

Jak juz wspominaliśmy, mamy bana na imprezy do odwołania... Czyli do końca sesji.. :D Lipa... bo tu kuszą i kuszą... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z Wami ??? O 5.30 dziś rano dostałem smsa, że impreza była fajna, u Kaśki był "wleczony" i takie tam ! Ja się Was pytam dlaczego ja nic o tym nie wiedziałem ??? Co ja Wam takiego zrobiłem, że mnie omijacie ? Moje moto się nie podoba ? To ja Was na rączkach nosiłem, po pupci klepałem ... motorowerzyści jedni !!! Na wyjaśnienia czekam !!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z Wami ??? O 5.30 dziś rano dostałem smsa' date=' że impreza była fajna, u Kaśki był "wleczony" i takie tam ! Ja się Was pytam dlaczego ja nic o tym nie wiedziałem ??? Co ja Wam takiego zrobiłem, że mnie omijacie ? Moje moto się nie podoba ? To ja Was na rączkach nosiłem, po pupci klepałem ... motorowerzyści jedni !!! Na wyjaśnienia czekam !!! :twisted:[/quote']

 

Port ,a na raczkach to ty bedziesz nosil malego PAUSTEROWICZKA-kondolencje z wyrazami szacunku

,ale masz jeszcze troche czasu :) :lol: :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port ' date='a na raczkach to ty bedziesz nosil malego PAUSTEROWICZKA-kondolencje z wyrazami szacunku

,ale masz jeszcze troche czasu [/quote']

Czego to się można z forum dowiedzieć 8)

 

ps. a ty kaka zmień sobie w profilu motocykl, bo nadal masz: "gpz400r fire blade zaniedlugo" a jak dobrze mi wiadomo wizyta w Ameryce się opłacała i zaowocowała piękną cebrą, której foty podziwiam do dzisiaj :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie bylem zaproszony i mnie tam nie bylo wiec nic nie wiem ale czas pokaze :)

Bądzmy dobrej mysli moze to chlopiec ;) :) hehehehehe

 

Astarte dzieki kto tam zwraca uwage na szczegoly skoro marzenie jest juz kolo ciebie :twisted: Ale dla ciebie zmienie

 

"Nie wazne czym jezdzisz, wazne jak..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Kaśki był "wleczony"

Nie przypominam sobie, żebym za kimkolwiek się wlekła :)

na raczkach to ty bedziesz nosil malego PAUSTEROWICZKA-kondolencje z wyrazami szacunku

Kaka a co?? Cotlet Pgr-owi dzidziusia zrobił :) :?:

Kaka - czy Ty coś wiesz czego ja nie wiem ?!?!?!?!

Cholera znów mnie cos ominęło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od reki to Ty sie odstosunkuj :twisted: Tak ze ludziska nie ma smiacia - trza zaczac myslec o kolysce dla nowego pasterkowicza... :mrgreen: Ten to od malego bedzie nasze zwyczaje sobie do glowy wbijac i wyrosnie na jeszcze wieksza szmate niz my :) W koncu takie pochodzenie do czegos zobowiazuje :)

 

Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie po długiej przerwie :mrgreen: Jestem wzruszony ... tak sami z siebie chcecie uczcić Dzień Dziadzi ? 8O No dobra. Ale, żeby dać Wam więcej czasu na zebranie gotówki na prezent dla Dziadzi, proponuję sobota 28 stycznia, może być Dziekanat.

P.S. Przypominam, że prezenty mają być DROGIE i ma być ich DUŻO !!!

Wasz okrutnie wzruszony Dziadzia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...