Skocz do zawartości

Czy uprawiać STREET FIGHT NA CROSSIE DA SIE JAK NA ŚCIGACZU


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra sama jazda ENDURO mi nie wystarcza.

To swiadczy o tym ze jezdzic nie potrafisz i tyle :mrgreen:

SUZUKI RG80 warto kupić i czy da sie nim tricki robić.

NIe nadaje sie do trickow. Kup supermoto albo enduro z hamulcami tarczowymi i bedzie jak znalazl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Enduro nie wystarcza? PRzeciez caly czas mozna jezdzic nowymi(nieznnamy) trasami. No chyba ze w Twoich okolicach nie ma za bardzo takowych tras.A na torze przeciez jaka zabawa, po skakac, winkle itp. itd. .Na kolo stawiac dobrze mozna rowniez na łace (przy upadku mniej boli niz na asfalcie). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swiadczy o tym ze jezdzic nie potrafisz i tyle

Dokładnie

 

Ja jeżdze na motocrossie non stop,to po torze jeżdże 3 partie po 30minut i 10minut odpoczynku,czyli łącznie 1,5H.I co mi ja się nie znudzić jazda a tobie się znudziała enduro.To co ja mam powiedzieć.Mi się nie nudzi co pętle próbuje lepiej w bande wejść,lepszy skok oddać,szybciej jeździć itd.I to wszytsko na tym samym,jednym torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ;)

levoir nie chesz kupic moto nowego ? Mam Yamahe RD 125 / 50, 91 rok, przerobiona na streeta. caly uklad wydechowy nowy (koncowka carbonowa), nowy lakier, nowa owiewka na przod (carbonowa), nowy caly zestaw napedowy na moc i wiele innych, zreszta co ja Ci tu bede pisa. Jak jestes zainteresowany to na gg. Do STUNTU nadaje sie w 100%, na gume wyrywa jak wsciekla. Za 1-2 tyg bedzie wystawiona na allegro.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jezdze dla przyjemnosci ,jako Hobby

bo jestes pasjonatem a nie lapsem który jezdzi dla lansu i po to zeby go wytykały laski palcami na miescie.

W jezdzie enduro chodzi przede wszystkim o widoki i niezapomniane wojaze z grupką przyjaciół w terenie.Doznania które nie pozowlą Ci spac.

A nie o szpan :roll:

Ja Ci tego Levior nie bede uswiadamiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jezdzie enduro chodzi przede wszystkim o widoki i niezapomniane wojaze z grupką przyjaciół w terenie.Doznania które nie pozowlą Ci spac.

A nie o szpan Rolling Eyes

 

swieta racja :evil: A nas tego w przyszlym roku czeka bardzo duzo, no nie ? Moze jeszcze w tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi sie Enduro bo nikt z moich kolegów nie ma motorka enduro.Jeden ma ale takiego Harleyo-podobnego Choppera.I co pojechałem z nim w trase to na niego czekałem.A jedynie jak jakaś rodzina przyjedzie to dopiero wtedy z kuzynem jade w trase ale on ma 650 i nie daje rady za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mi sie Enduro bo nikt z moich kolegów nie ma motorka enduro.Jeden ma ale takiego Harleyo-podobnego Choppera.I co pojechałem z nim w trase to na niego czekałem.A jedynie jak jakaś rodzina przyjedzie to dopiero wtedy z kuzynem jade w trase ale on ma 650 i nie daje rady za nim.

CO?

Ja też niemam skim śmigać bo kumpel dopiero szuka jakiegoś sprzęta i mi się to wogule nie nudzi...A nawet czasami lepiej pośmigać samemu bo jedziesz jak chcesz:) Widać że enduro CIę '"niezajarało" bo to poprostu niemoze znudzić kogoś kogo to kręci. Ja mam dt80 nibyy nic ale daje mi dużo przyjemnosci z jazdy i oto wtym chodzi. A niebawi mnie tani szpan i jakis stunt bo po 1 niemam naczym po 2 szkoda sprzętu... A jeśli kupsiz nawet sobie to rg80 to nie jest sprzęt do stuntu szybko go skatujesz i tyle...ehh szkoda gadać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo w grupie sie lepiej jeździ.

 

Zgadzam się. Mielismy z endurobojem 1 wypad CZ i RX i było naprawde bardzo spoko. Można się ścigać, bawić w berka itp. A co do RG80 to z tego co pamiętam jakiś koleś wygrał na nim street festival :) Tak więc jak ktoś umie, to i na RG pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...