Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIECH BĘDZIE POCHWALONY!!!

CYTAT : naukowo udowodniono że motocykliści żyją dłużej od przeciętnego śmiertelnika' date=' ponieważ jazda na motocyklu pobudza poziom endorfiny - hormon szczęścia , dzięki czemu nie chce się umierać - moja interpretacja tegoż cytatu ,w orginale pisali jeszcze inne pierdoły i coś o japońcach( jako człowiekach) :lol: Myślę że poza tym , dochodzi jeszcze sprawa teorii względności Einstaina - jężeli poruszamy się z jakąś tam prędkością to w tym lub na tym pojeżdzie czas biegnie inaczej od czasu otaczającego nas poruszających się, biegnie wolniej, dzięki czemu jadąc starzejemy się wolniej no bo czas jest inny , a siedząc tak cały dzień na motocyklu to jest dużo razy ilość dni w roku. Z tym że wtedy szybciej możemy umrzeć, znaczy się młodziej. Przykład : masz 30 lat , a jako motocyklista koło 22, więc gra warta świeczki. :lol: :D :lol: Zależne też od rozwijanych prędkości NIE? :idea:

Ja pie... jakie sie człowieka teorie trzymaja jak nie jeżdzi a za oknem widzi taka piekna deszczowa pogode... :?

WITAM AJKA_ADIEGO!!! Nowy - piwo stawiasz!!! ( takie nie oficjalne wpisowe)- was jest dwóch, czy Ty w 2 osobach ( taki nick masz 2 członowy) 8) STRONKE MASZ WYPAS SZAKUNEC 8)

Wesoło Cyce Nie?

w niedziele mam lipe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo moje dzieci mają egzamin od 17.30 - 20.00 , a musze być :-x

Będe na 30 minut, póżniej na ostatki.

[b']PRZYPOMINAM ZE JEST TO OSTATNIA NIEDZIELA PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA, WIĘC MIŁO BY BYŁO GDYBYŚMY JAKIŚ OPŁATEK ZAŁATWILI I SIE NIM POŁAMALI ( OPŁATEK NIE SIEBIE) CHYBA ŻE ZROBIMY MISJE W TYGODNIU NP PIĄTEK.

Hospicjum jak najbardziej!

POZDRO DO NIEDZIELI

 

[ Dopisane: 16-12-2005, 16:20 ]

NIE HANDLUJCIE NA FORUM, TAK JAKOŚ KOMERCYJNIE :roll:

Witam

jezdem 1-en :P, z takiej ksywej zawsze koszytalem (moja ksywa+mojego synka - mam nadzieje ze w przyszlosci takze motocyklista - ale to czas pokarze).

dzieki za dobra opinie o www. piwo napewno postawie (kiedys) :P

a co do handelku, to sa tylko oferty, jesli masz cos w garazu, przesli mi na e-mail zdjecie + opis + kontakt, to moze sie tego pozbedziesz :D w dobrym tego słowa znaczeniu. poprostu to jest dla wszystkich.

Jesli bedziesz mial jakies nowe info dotyczace waszych spotkan (BOLCOW) to wyslij na [email protected].

pozdrawiam BOLCOW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH BĘDZIE POCHWALONY!!!

CYTAT : naukowo udowodniono że motocykliści żyją dłużej od przeciętnego śmiertelnika' date=' ponieważ jazda na motocyklu pobudza poziom endorfiny - hormon szczęścia , dzięki czemu nie chce się umierać - moja interpretacja tegoż cytatu ,w orginale pisali jeszcze inne pierdoły i coś o japońcach( jako człowiekach) Myślę że poza tym , dochodzi jeszcze sprawa teorii względności Einstaina - jężeli poruszamy się z jakąś tam prędkością to w tym lub na tym pojeżdzie czas biegnie inaczej od czasu otaczającego nas poruszających się, biegnie wolniej, dzięki czemu jadąc starzejemy się wolniej no bo czas jest inny , a siedząc tak cały dzień na motocyklu to jest dużo razy ilość dni w roku. Z tym że wtedy szybciej możemy umrzeć, znaczy się młodziej. Przykład : masz 30 lat , a jako motocyklista koło 22, więc gra warta świeczki. Zależne też od rozwijanych prędkości NIE?

Ja pie... jakie sie człowieka teorie trzymaja jak nie jeżdzi a za oknem widzi taka piekna deszczowa pogode... [/quote']

 

 

:?: :?: :?: :D Wodzu ale ty pierdoły piszesz a odnośnie Niedzieli nie rób jaj jak może się odbyć spotkanie - zebranie bez prezesa

 

Ps dawno nie było na forum MaDaFaKa,Dyrmaza itd i jest nas dalej mało :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem jeszcze ja i chętnie się na spotkanie przy bronach stawię tylko że jestem w drodze cały czas w drodze a konkretniej przyjeżdzam do bolca co 2 tygodnie na weekendy i wracam pod wieczór w niedzielę...to w czasie spotkań pewnie jestem gdzies na drodze :D

Ale na święta i do sylwka będę w bolcu to chętnie sie zjawię.

Tylko gdzie to jest?

 

[ Dopisane: 16-12-2005, 23:45 ]

ps. Sempo stronka bardzo ładna a logo zaje*ste :P

Zrobi się jeszczę zdięcie całej ekipy (ze mną włącznie :D ) no i maszynki rzecz jasna :mrgreen:

jedynie trochę bym te kolorki na stronce na bardziej radosne pozmieniał.

Co do działów to myśle ale jakiegos innego konkretnego znaleźć nie mogę...Jak coś wymysle napisze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cha :lol: siema dzisiaj zaś pierwyj jestem na stronce :D

Pany dwa dni wolnego :D

Ale na święta i do sylwka będę w bolcu to chętnie sie zjawię.  

Tylko gdzie to jest?

Romekkdth kierunek zgorzelec za motelem Elit skręt w prawo na Oś. Kwiatowe prosto jakieś 300 do 500 m i po lewej stronie będzie Pizzeria Pan American. jak możesz to wpadni w niedziele o 17.00 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cha  :lol:  siema  dzisiaj zaś pierwyj jestem na stronce :D  

Pany dwa dni wolnego :D  

Ale na święta i do sylwka będę w bolcu to chętnie sie zjawię.  

Tylko gdzie to jest?

Romekkdth kierunek zgorzelec za motelem Elit skręt w prawo na Oś. Kwiatowe prosto jakieś 300 do 500 m i po lewej stronie będzie Pizzeria Pan American. jak możesz to wpadni w niedziele o 17.00 :?:

 

 

Witam, proponowałbym mapke dojazdu zrobic na stronie, co wy na to? chyba ze zmieniacie miejsca spotkan (jeszcze nie bylem , mam nadzieje ze bede mogl sie zjawic)

 

pozdro dla Łysego (czego nie spisz - przeca sobota) :P

p.s.

rozpoczal mi sie urlop :laughing:

 

ajek ( http://www.motocykle.b-c.pl )

 

[ Dopisane: 17-12-2005, 11:26 ]

TVN TURBO - JEDNOŚLAD - godzina 11:oo sobota !!

 

podrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proponowałbym mapke dojazdu zrobic na stronie, co wy na to? chyba ze zmieniacie miejsca spotkan (jeszcze nie bylem , mam nadzieje ze bede mogl sie zjawic)

 

Witaj Ajek :P można zrobić mapke ale chyba każdy ( prawie ) wie gdzie to jest.

 

Chyba że :?: :?: :?: chcą przyjechać z okolic na browarka :D ( Nowogrodziec , Chojnów , Złotoryja itp ZAPRASZAMY

 

A już w wyrku nie leżę bo mi dzieciaki nie dają :P

 

[ Dopisane: 17-12-2005, 10:56 ]

Ps mam propozycje dla wszystkich Bolców

 

Jako że mamy dzisiaj sobote i jest git to może zróbmy coś zwariowanego i pośmigamy dzisiaj np. do Szklarskiej na lody ( tylko dla twardzieli albo idiotów ) co wy na to. :idea: :D

 

[ Dopisane: 17-12-2005, 10:58 ]

Będzie zaprawa przed WOŚP Ha Ha HA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="

Ps mam propozycje dla wszystkich Bolców

 

Jako że mamy dzisiaj sobote i jest git to może zróbmy coś zwariowanego i pośmigamy dzisiaj np. do Szklarskiej na lody ( tylko dla twardzieli albo idiotów ) co wy na to. :idea: :D

 

[ Dopisane: 17-12-2005' date=' 10:58[/i'] ]

Będzie zaprawa przed WOŚP Ha Ha HA :D

 

 

siemano

hmmyyy....dość egzotyczny pomysł jak na panujące warunki...ale czemu nie, kazdy sobie nakolcuje opny i goł... już widze te CBR'y oponki sliki z kolcami :lol: hehee.... Ciekawe czy taka sama będzie przelotówa jak ostatnio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sempo ty niemasz co biadolić daj mi zapałke a zrobie skuter śnig. tak by rzekł MacGyver. to jest nas już dwoje poczekamy jeszcze troche i ekipe do szklarskiej zrobimy .

 

A jak nie to może w Niedziele mały wypad na narty do szklar.,karpacz.,pasjeki. na trzy -cztery godziny :D

 

BOLCE ŚWIATA ŁĄCZCIE SIĘ bo zgnijecie w domach przestancie te swoje kobitki po tyłkach klepać tolko coś zróbmy.

 

NIE WAŻNE CO MASZ POD DUPĄ

TYLKO CO MASZ W GŁOWIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romekkdth kierunek zgorzelec za motelem Elit skręt w prawo na Oś. Kwiatowe prosto jakieś 300 do 500 m i po lewej stronie będzie Pizzeria Pan American. jak możesz to wpadni w niedziele o 17.00

no teraz nie mam jak bo we wrocku siedzę :D

ale wracam do bolca w czwartek i zostaję do 30 grudnia to będę do dyspozycji :D

 

Jako że mamy dzisiaj sobote i jest git to może zróbmy coś zwariowanego i pośmigamy dzisiaj np. do Szklarskiej na lody ( tylko dla twardzieli albo idiotów ) co wy na to.

hehe kusząca propozycja ... tak sięzastanawiam do której z tych 2 grup się :mrgreen: zaliczam

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung Achtung Wniemanie Pozor został zwerbowany a raczej zwerbowana nowa uczestniczka naszego Forum . Opy ładnie ją przywitać

Jest to nasza pani Prezes ASIA D ;) :D :P :D :P

 

[ Dopisane: 17-12-2005, 16:18 ]

Toże manieciara/ jak jej ktoś niezna :?:

 

[ Dopisane: 17-12-2005, 16:57 ]

info dla Młodego ( Cyklisty) niewstyć się wpadaj na forum

Dla forumiczów info że to jest mój brachol który ma FZR wodzu wie jaką :P

 

[ Dopisane: 17-12-2005, 17:03 ]

wklejił bym zdjęcie ale nie wiem jak zajefajna maszyna ;) i wysłałbym do galeri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spotkaniu w American Pizza :D bylo spoko. Ustalenia - hmmm, jako tako, może dlatego że brakowalo prezesa Wodza :P, ale moze na forum sie dogadamy :P

:D

pozdro dla BOLCOW ( http://www.motocykle.b-c.pl )

p.s.

postaram sie wstawic jakies info na strone http://www.motocykle.b-c.pl jutro bede cos kombinowal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

małe sprawozdanko z dzisiejszego spotkania w aktualnościach na naszej stronie http://www.moto.akcent.pl/moto/sempo/bolce.html

 

DZIĘKUJE WSZYSTKIM O JAKIEKOLWIEK ZAINTERESOWANIE SIĘ PROPOZYCJĄ PACZEK ŚWIĄTECZNYCH DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA, BĄDZ PODJĘCIA WSPARCIA DLA HOSPICJUM W NOWOGRODZCU :oops: PO KILKU PRUBACH PODJĘCIA TEMATU DALISMY SOBIE Z ŁYSYM SPOKOJ BO NIKT SIE TYM NIE INTERESOWAŁ, A TYLE BYŁO O TYM MOWY WCZESNIEJ :!: :?: :twisted: ....i to by było na tyle ode mnie :-x :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...