Skocz do zawartości

Bolesławiec DBL jest?


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ;)

a ja mam konkretne pytanie związane z WOŚP

może ktoś mi przybliży najważniejsze sprawy związane z tą imprezą bo chętnie bym do bolca zjechał i rozruszał moto... ;)

 

"Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek' date=' niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!"[/quote']

yyy, niech tak będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! jezeli chodzi o logo , ja cały czas obstaje przy tym i proponuje zeby zmienic temu szalonemu motocykliście zeby i zrobic w ich miejsce crazy usmiech.

Lysy co ty na to? rozmawiałam juz z Pawłem .Powiedzial ze popracuje nad tym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć romek i i inni

 

 

może ktoś mi przybliży najważniejsze sprawy związane z tą imprezą bo chętnie bym do bolca zjechał i rozruszał moto...

 

Na WOŚP wyruszamy o godzinie 11.00 z placu Piłsu. w kierunku rynku pod główną scene a potem zabawa ( można lata po rynku , przejazdy itp )

Wrazie problemu z dojazdę sprzętu do Placu jest załatwiony transport moto z Bolesławca i okolic - bezpłatnie _ .

Droga od Placu do Rynku i sam rynek ma być bdb odśnieżony.

Wrazie czego to zrobimy sami zajefajną impre Łącznie z ogniskiem w centrum Rynku.

I to wiem na dzień terażniejszy ;)

Będzie git

Bolce jadą

Łaziska jadą

Kraśnik też i O :lapagora: tok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZAKUNEC PORYPAŃCE!

1)KAMIZELKI-jeżeli każdy będzie miał inną(we własnym zakresie) ale z takimi samymi barwami to będziemy wyglądać jak ciecie.

- firma z Leszna nie jest jedyną która zrobi kamizelki, cena też nie jest tak atrakcyjna za samą kamizelkę.Pytanie-czy musi to być skórzana kamizelka???(nie jeansowa oczywiście)jest wiele możliwości na rozwiazanie takiego problemu.

- Czy logo ma być wyszywane, naszywane, czy zrobione inną techniką?

Jeżeli wyszywane to koszt przerasta oczekiwania(sam projekt to z 1000 zł +5gr za uderzenie igły, a takich uderzeń może być nawet 10 000!( chyba że znajdziemy sponsora na to w zamian za jego logo w jakieś części "narzuty"), a w skórze raczej tego nie wyszyje z kilku technicznych powodów.

Naszywka tej wielkości(samo logo bez napisów) to koszt ok 20-30 zł za sztuke przy minimum 100 sztukach + napisy.

Sitodruk odpada,flok ?zależy od materiału?, gumowanie ?jak flok?

Lekko nie jest!!!

Trzeba jeszcze dodać Free Group nie MC, no chyba że chcemy się troche poruszać jak Gołota z Louisem, nie wiem czy FG nie powinno też ustalać barw?

2 FLAGA - flage a nawet proporczyki i obraz olejną zrobi OZYR -Osip z Bolców Południe, koleś ma talent plastyczny i narysuje nawet na ścianie u was w pokoju waszą maszynę, zlecę mu tą robotę! Jakie tło- kolor? i jakie inne wstawki ma być gościu Smile czy Furry? Jaki wymiar ?

3 CZESC ZUZA ;)

4 Czym zabić Człowieka Pająka????

 

 

Wodzu widzę że omijasz pewne rzeczy i posty które powinny być poruszone a także że coś zawaliłeś czekam na wiadomość.

Co zawaliłem to wiem' date=' ale że omijam posty i pewne rzeczy które powinny być poruszone- to tego nie wiem, dałem konkretne pytanie i takiej sie spodziewałem odpowiedzi.

 

I to wiem na dzień terażniejszy

Będzie git

Bolce jadą

Łaziska jadą

Kraśnik też i O tok

To już jest jakiś podział??? Czy Łaziska i Kraśnik to nie BolceNie wspomne o południowcach???

;) :twisted:

 

;) Odpowiedz na Pkt 4y. - CZŁOWIEKIEM KAPCIEM :lol: żródło Szymon Majewski

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wodzu - rozbroiłeś mnie swoim postem ;) ;) ale to nic postaram ci się odpowiedzieć na zadane pytana :idea: :?:

firma z Leszna nie jest jedyną która zrobi kamizelki' date=' cena też nie jest tak atrakcyjna za samą kamizelkę.Pytanie-czy musi to być skórzana kamizelka???(nie jeansowa oczywiście)jest wiele możliwości na rozwiazanie takiego problemu. [/quote']

Więc - rozgłądałem się dość długo i naprawde to są ceny do przyjęcia

Najlepiej gdyby była to skóra bo w czym innym będziemy wyglądać jak ci***y

 

Czy logo ma być wyszywane' date=' naszywane, czy zrobione inną techniką? [/quote']

Najlepiej gdyby było to wyszywane Można zrobić naklejane ale se niewyobraam

Jeżeli wyszywane to koszt przerasta oczekiwania(sam projekt to z 1000 zł +5gr za uderzenie igły' date=' a takich uderzeń może być nawet 10 000!( chyba że znajdziemy sponsora na to w zamian za jego logo w jakieś części "narzuty"), a w skórze raczej tego nie wyszyje z kilku technicznych powodów. [/quote']

Rozmawiałem z kobietą z Cobry i niejest to tak jak piszesz a także z faciem z Lubinia który szyje mi do zakładu ciuchy ( może nam naklejić Logo ) Mam też adres do legnicy gdzie robią sitodruk ceny nie są takie Chyba że wiesz lepiej

Trzeba jeszcze dodać Free Group nie MC' date=' no chyba że chcemy się troche poruszać jak Gołota z Louisem, nie wiem czy FG nie powinno też ustalać barw? [/quote']

wydaje mi się żeby było tylko same logo i napis grupa Bolce. Flaga czarna i białe logo i takie same barwy

Co zawaliłem to wiem' date=' ale że omijam posty i pewne rzeczy które powinny być poruszone- to tego nie wiem, dałem konkretne pytanie i takiej sie spodziewałem odpowiedzi. [/quote']

Właśnie się zrehabilitowałeś,prócz WOŚP i dzieci masz jeszcze 2 dni

To już jest jakiś podział??? Czy Łaziska i Kraśnik to nie BolceNie wspomne o południowcach???

Po pierwsze jesteśmy wszyscy Bolcami , a napisałem Bolce jadą w skrócie B*****e :lol: chodziło mi o BOLESŁAWIEC

 

 

Mam nadzieje że cię zadowoliłem w ten sposób , bo na nic innego nie licz ( nie schyle się po mydło HA HA ) a pająków się boje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Młody :) Bolce pozdrawiają Mazury

Łysy wiesz dlaczego mam taką minę

Nic się niemartw jak nie odpalisz to wyśle ci pod choinke zapałki albo zapalniczke i wtedy napewno odpali może jeszcze 1 litr wysoko oktanowej ;) ;)

 

Jak masz pytania to dawaj na forum lub GG ' date=' PW ja lub chłopaki odpowiedzą

 

[ [i']Dopisane: 22-12-2005, 08:36[/i] ]

Acha wyśli swoją fote na adres Sempa i Ajka ( to znaczy nie swoją tyko swojej maszyny )do galeri przeca ty toże Bolec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Młody :) Bolce pozdrawiają Mazury
Łysy wiesz dlaczego mam taką minę

Nic się niemartw jak nie odpalisz to wyśle ci pod choinke zapałki albo zapalniczke i wtedy napewno odpali może jeszcze 1 litr wysoko oktanowej ;) ;)

 

Jak masz pytania to dawaj na forum lub GG ' date=' PW ja lub chłopaki odpowiedzą

 

[ [i']Dopisane: 22-12-2005, 08:36[/i] ]

Acha wyśli swoją fote na adres Sempa i Ajka ( to znaczy nie swoją tyko swojej maszyny )do galeri przeca ty toże Bolec

 

Siema Łysy ;)

Dzięki za przypomnienie, zeby ludziska wysylali fotki do galerii, bo narazie z tym kiepsko.

Napisz mi na forum lub @ lub gg, jaka moge umiescic informacje na temat WOŚP (ustalenia).

Pozdrawiam serdeczenie wszystkich !! :roll:

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA http://www.motocykle.b-c.pl - ZROBILEM DZISIAJ AKTUALIZACJĘ GALERII !!

 

ZAPRASZAM DO WYSYŁANIA OGŁOSZEŃ (DOTYCZY BOLCÓW) NA TEMAT SPRZEDAŻY CZĘŚCI DO MOTOCYKLI (TO TAK DLA PRZYPOMNIENIA) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ajek :)

Na temat WOŚP już pisałem Romkowi kilka postów wstecz ( przeczytaj i możesz umieścic na www. ) Ale mam jeszcze jeden pomysł przeca w Bolcu nawet lata kilka fajnych stuningowanych konserw rybnych na czterech kołach. I jakby to coś połączyć z nami bolcami ale tylko kilka.

Może by było fajno. Znacie kogoś od konserw. Pogadajcie

i piszta o t ym pomyśle ja jestem za ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Ajek :)

Na temat WOŚP już pisałem Romkowi kilka postów wstecz ( przeczytaj i możesz umieścic na www. ) Ale mam jeszcze jeden pomysł przeca w Bolcu nawet lata kilka fajnych stuningowanych konserw rybnych na czterech kołach. I jakby to coś połączyć z nami bolcami ale tylko kilka.

Może by było fajno. Znacie kogoś od konserw. Pogadajcie

i piszta o t ym pomyśle ja jestem za ;)

 

Hej

Rozmawialem ze swoim kolega, cytuje "boje sie przyjechac bo duzo złodziej w bolcu", nie wiem co o tym myslec. Ale z drugiej strony mu sie nie dziwie, chłop włożył w auto pełno kasy.

Ale jak spotkam kogos to napewno podpytam.

 

ajek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

szukanie firm przebiega niestety słabo ;)

strasznie tych firm mało a ceny są naprawdę wysokie (koło 200zł bez loga)...... ;)

znalazłem przypadkowo jeszcze 2 firmy w legnicy do jakbys chciał mozesz zadzwonic:

 

"Bomax" S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe

Legnica, ul. Wrocławska 5, tel. 076 862 62 94

 

"Style" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne

Legnica, ul. Struga 1 a, tel. 076 721 30 03

 

 

Ale mam jeszcze jeden pomysł przeca w Bolcu nawet lata kilka fajnych stuningowanych konserw rybnych na czterech kołach. I jakby to coś połączyć z nami bolcami ale tylko kilka.

Może by było fajno. Znacie kogoś od konserw. Pogadajcie

 

:) nie ma to jak eskord mojego brata stuningowany RADIEM.... :mrgreen: z przebiegiem 380tys km i piękną rdzą na drzwiach

to jest to 8)

hehe niestety oprócz niego nie znam juz żadnego innego poważnego konserwatora...Pozdro BOLCE

 

[ Dopisane: 22-12-2005' date=' 11:04[/i'] ]

hehe. przypomniałem sobie jak kiedys w rynku drzwi nie moglismy otworzyc i sie do nas gliny podpiepszyły że niby kradniemy :laughing:

była jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może się jeszcze przed świętami spotkamy :?:

Proponuje czwartek lub piątek godz 20.00 omówimy jeszcze WOŚP bo po świętach nie będzie czasu . a po nowym mało :) ( kilka piwek chlupniemy )

Heja(h)

wolałbym w piatek o 20, dzis mi nie pasuje ;)

jesli i tak zrobicie dzis spotkanie dajcie cynk co bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze!

Łysy - na co mam 2 dni?Szyfr jakiś? napisz mi na e-mail

Kamizelki proponuje tak - Zakupić materiał , podszewke - zanieść do Badera lub do innego zakładu gdzie szyją skóre i zrobić pod wymiar.Logo i Napisy zrobić osobno - dlatego że wyszycie na skórze zniszczy materiał bedzie w h... dziurek, napisy i logo zrobic na takim materiale jak sie robi naszywki , następniew tym samym zakładzie to naszyć lub nakleić, tył jak jest a z przodu Herb miasta w zamian za kase na to wszystko ( wydział promocji i rozwoju UM B-c), oraz ksywka każdego z Bolców.Nakleić można - jest specjalna technologia to tego typu rzeczy.Przy rozliczeniu z UM musimy być już zarejestr, faktury itp no i sam wniosek z merytorycznym opisem zakładanego rezultatu promocji miasta ( wyajzdy, przyjazdy imprezy bla bla bla itp) toczka

 

Na WOŚP proponuje dać też coś do licytacji od nas np Kask MO, Koszulke z logo Bolców i z podpisami wszystkich lub inne pomysły, mam felge od ZX9R pogiętą z której można zrobić zegar ścienny tylko trzeba zegar zmontować w tło felge , czajicie?taki bajer kurna, czy tam może mamy inne pomysły ? Mozna tego zmontować więcej toczka

 

Łysy wytłumaczyłeś mi , teraz mogę Cie zrobić - Stary Bez Mydła :) Jak Elton John ;) He he

 

Spotkanie może jutro? tzn w piątek , w naszej melinie? tzn u Bolenia , opłatek czy chlebek? tzn czym sie łamiemy - trza sie bawić .

 

:?: Jaki będzie Hymn Bolców :?:

logo jest, nazwa jest ale pieśni nie ma.

 

Pozdro Wariaty i Wariatki

Niech Moc Będzie z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano dryblasy :)

widze dzisiaj nie marnowaliście czasu bo postów na prokukowaliście ;) no to mianowicie:

 

po 1 primo, możnaby zrobić ostateczne spotkanie przed WOŚP tak jak proponujesz w piatek (tylko trzeba wiedzieć czy robimy na pewno to spotkanie, trzeba poinformowac wszystkich) , no wiec jak bedzie, ta decyzje trzeba dzisiaj podjac ?

 

po 2 primo, widze Ajek rozszerzyl galerie, spox

 

po 3 primo, temat kamizelek, dzisiaj gadałem z Waldim na ten temat, i to są nasze wspólne sugestie: żeby logo i ewentualne napisy były w formie naszywek (a nie bezposrednio wyszywane) (jest to tańsze rozwiazanie), naszywki miałby być naszyte na czarne skórzane kamizelki (kazdy musi sie w taka zaopatrzyć), no to na ten temat byłoby na tyle

 

po 4 primo, ja niebawiłbym sie w łączenie naszych zlotów spraw, imprez z autami, przeciwko nim nic nie mam ;) ale zostańmmy przy 2 kółkach, moze kiedyś pomyślimy o tym, na poczatek szkoda czasu na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...